خانه / شکلات سکه ای سوربن / خرید شکلات سکه ای سوربن کاله

خرید شکلات سکه ای سوربن کاله

خرید شکلات سکه ای سوربن در ۲ نوع سفید و کاکائویی دارک با بسته بندی فله کارتن ۷ کیلویی که شامل ۲ بسته ۳ و نیم کیلویی در کارتن می شود را می توانید مستقیم از انبار کارخانه تولید کننده داشته باشید.
با توجه به اینکه از نظر قیمت و کیفیت شکلات سکه ای سوربن برترین برند شکلات سکه ای در کشور است طبیعتا سفارش خرید بسیار بالایی در مورد این محصول در بازار وجود دارد.

خرید شکلات سکه ای سوربن

خرید شکلات سکه ای سوربن

خرید شکلات سکه ای سوربن فله کارتن ۷ کیلویی را می توانید در حجم های بسیار بالا از مجموعه ما داشته باشید با توجه به اینکه تامین عمده یکی از دغدغه های مشتریان است ما این مهم را بسیار خوب انجام خواهیم داد.
برای سفارش انواع شکلات های سوربن کاله هرزمان که نیاز داشتید پس از استعلام و قیمت روزانه، می توانید در همان رو به محصول مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

قیمت شکلات مینی کن سوربن

قیمت شکلات مینی کن سوربن

قیمت شکلات مینی کن سوربن در انواع مختلف ان که جعبه های ۲۰ عددی و یا گارنت ۳۵۰ گرمی و همینطور فله کارتنی ۱ و نیم کیلویی در خرید عمده متفاوت است.
برای دریافت استعلام قیمت روزانه و همینطور نحوه سفارش در حجم های بالا فقط می توانید با ما ارتباط بگیرید دلیل ان هم مقدار سفارش مشتریان و استفاده از درصد های تخفیف احتمالی در فروش عمده است.

کارخانه تولید شکلات سکه ای

کارخانه تولید شکلات سکه ای

کارخانه تولید شکلات سکه ای مخصوصا سوربن کاله در اطراف تهران و نزدیک شهریار است و با توجه به موقعیت مکانی این کارخانه بسیاری از خریداران عمده می توانند از محل انبار کارخانه جنس مورد نظر خود را تحویل بگیرند.
البته دلیل اشاره به این موضوع وجود مشتریان عمده داخلی و صادراتی محصول در تهران است که تمایل دارند زمان بارگیری ماشین های حمل بار خود را به محل انبار ارسال کنند.

صادرات شکلات سکه ای با کیفیت

صادرات شکلات سکه ای با کیفیت

صادرات شکلات سکه ای با کیفیت سوربن کاله در کنار انواع مینی کن میکس که رنگین کمان نام دارد را با بهترین زمان تحویل انجام می دهیم.
برای فروش صادراتی شکلات های کاله که کار راحتی هم برای تامین در بازار ندارید می توانید با ما هماهنگ کنید تا بتوانید در لیست مشتریان ما قرار بگیرید و توجه به نوع مورد نیاز خود محصول مورد نظررا از ما تحویل بگیرید.

فروش صادراتی شکلات جعبه ای سوربن

فروش صادراتی شکلات جعبه ای سوربن چند نوع دارد فله ۱ و نیم کیلویی گارنت ۳۵۰ گرمی و جعبه های ۲۰ عددی و هر کدام از این موارد یا میکس رنگین کمان هستند و یا اینکه تک رنگ که زمان سفارش با مشتریان هماهنگ خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
}
کانال تلگرام