خانه / کافی میت / فروش کافی میت اندونزی

فروش کافی میت اندونزی

فروش کافی میت اندونزی برند ارکوف arkof در نوع فله ان که کیسه های ۲۵ کیلویی را تشکیل می دهد یک نوع دارد که شامل چربی ۳۵ درصد است، این محصول را به صورت مستقیم از اصفهان و انبارهای محل نگهداری کالا در تهران برای مشتریان خود ارسال می کنیم.
کافی میت در واقع همان پودر شیر خشک غیر لبنی همراه قهوه است که در صنعت قهوه کاربرد بسیار زیادی دارد برای خرید حجمی این محصول البته به صورت مستقیم با مجموعه ما در ارتباط باشید.

فروش کافی میت

فروش کافی میت

فروش کافی میت ۳۰ و ۳۵ درصد در انواع برندهای مختلف موجود در ایران از قبیل مالزی ، اندونزی ، لهستان و المان را در بازرگانی برکامان به صورت مستقیم از محل انبارهای واردات انجام می دهیم این کریمرها با توجه به نیاز مشتریان پیشنهاد داده می شود که بتوانند به راحتی در کنار و یا ترکیب محصول مورد نظر خود قرار دهند.
پودر شیر خشک همراه قهوه ( کافی میت ) در بسیاری از تولیدات از قبیل کافی میکس، کاپوچینو، چای ماسالا نقش مهمترین مواد اولیه را دارد و در کافی شاپ ها در کنار قهوه در صورت نیاز مشتریان قرار داده می شود.

قیمت کافی میت

قیمت کافی میت اندونزی

قیمت کافی میت در بازار در مدل های مختلف این محصول از نظر درصد چربی و حتی کشور تولید کننده متفاوت است این محصول به صورت فله در کیسه های ۲۵ کیلویی قرار داده می شود و به دلیل همین تنوع جنس در بازار برای دریافت استعلام قیمت فقط یک تماس نیاز است تا در مورد حجم خرید مورد نظرتان بهترین قیمت ها را از ما دریافت کنید.
برای محاسبه قیمت محصول تولیدی و یا مصرفی خود اگاهی از قیمت پودرهای شیر همراه قهوه موجود در بازار بسیار مهم است که به راحتی می توانید از قیمت های این محصول اگاهی پیدا کنید.

پودر فومر

پودر فومر در اصفهان

اصفهان شهری است که صنعت قهوه در ان بسیار اهمیت دارد و تبدیل به قطبی برای تامین انواع دانه قهوه و قهوه های فوری و پودر فومر و کافی میت و حتی پودر کاکائو شده است ، اما پودر فومر در نوع مخصوصا اندونزی که کیسه های ۱۰ کیلویی فله دارد را از اصفهان یکی از مراکز قهوه ایران برای شما تامین خواهیم کرد.

مرکز پودر قهوه فوری اسپرسو

مرکز پودر قهوه فوری اسپرسو

پودر قهوه فوری اسپرسو ( اسپری درایر ) که کاربرد بسیار زیادی در صنعت قهوه دارد را در این مرکز فروش انواع قهوه و قهوه های فوری در نوع کارتنی فله ۲۵ کیلویی برای شما تامین می کنیم.
قهوه اسپرسو به دلیل اینکه از کافئین بالایی برخوردار است و نوعی پودر است بیشتر در ترکیب پودرهای نوشیدنی گرم مانند کافی میکس و کاپوچینو قرار می گیرد و بسیار مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
}
کانال تلگرام