خانه / اسمارتیز ریز / مرکز فروش عمده اسمارتیز ریز

مرکز فروش عمده اسمارتیز ریز

فروش اسمارتیز ریز در این مرکز فروش شکلات عمده در کارتن های ۱۲ کیلویی که هر کارتن ۴ دبه ۳ کیلویی با رنگ بندی میکس کامل شده است انجام می شود.
اسمارتیز فله یکی از محصولاتی است که در تولید ظرف های ولنتاین و یا بسته بندی های گرمی از ان در کارگاه های محل بسته بندی مصرف بسیار زیادی دارد.

فروش اسمارتیز ریز

فروش اسمارتیز ریز

فروش اسمارتیز ریز فله ۳ کیلویی البته عمده می تواند برای یک تولید کننده انواع بسته بندی ها بسیار مقرون به صرفه باشد به این علت که می تواند با کمترین هزینه شکلی زیبا به محصول تولیدی خود بدهد.
با توجه به اینکه سایز اسمارتیز برای یک خریدار عمده بسیار مهم است ما امکان تولید سفارشی این محصول را فراهم کرده ایم تا یک مشتری در زمان سفارش نوع اسمارتیز خود را برای تولید مشخص کند.

تولید کننده انواع اسمارتیز

تولید کننده انواع اسمارتیز

یک تولید کننده اسمارتیز ۲ سایز اسمارتیز ریز و درشت اسمارتیز را همیشه تولید می کند البته در کنار انواع شکلات سنگی و دراژه کاکائویی بنابراین برای تامین این محصول فوق العاده در کنار مشتریان هستیم.
معمولا در بازار خریداران اسمارتیز به دنبال سایز معمولی اسمارتیز هستند که این سایز در کنار نوع ریز ان به صورت رنگ بندی و تک رنگ به صورت سفارشی برای شما تولید می شود.

قیمت اسمارتیز

قیمت اسمارتیز

قیمت اسمارتیز فله ۳ کیلویی به صورت تناژ می تواند بهترین قیمت فروش باشد که همواره مشتریان این نوع خرید را برای رسیدن به یک محصول ارزان انتخاب می کنند.
با توجه به میران سفارش شما بهترین قیمت ها را اعلام خواهیم کرد تا برای خرید حجمی خود متوجه قیمت گذاری بسیار مناسب ما شده باشید.

صادرات شکلات سنگی و اسمارتیز

صادرات شکلات سنگی و اسمارتیز

برای صادرات شکلات سنگی در کنار انواع اسمارتیز ریز و درشت کشورهای منطقه بهترین مقصد هستند که در این بین نقش عراق بسیار پر رنگ می باشد.
برای شکلات سنگی ۲ مورد شکلات سنگی و شکلات سنگی رودخانه و اسمارتیز ۲ نوع ریز و درشت همیشه جهت صادرات امادگی داریم البته در فروش صادراتی بهترین قیمت را هم برای این محصولات در نظر خواهیم گرفت ما مشتریان سود قابل توجهی را برداشت کنند.

پودر کاکائو تولید اسمارتیز

پودر کاکائو تولید اسمارتیز

برای تولید اسمارتیز پودر کاکائو اصل نقشی اساسی دارد که ما به عنوان تامین کننده پودر کاکائو کارخانجات تولید شکلات این مهم را انجام می دهیم.
پودر کاکائو دارای ۲ نوع الکالایز و نچرال است که هر کدام برای تولید محصولی خاص از ان استفاده می شود در مورد الکالایز باید به این نکته اشاره کرد که داری کدهای متنوعی در خصوص هر مارکی می باشد.
برای خرید انواع اسمارتیزهای با کیفیت که با بهترین روغن cbs و پودر کاکائو تولید شده است می توانید از طریق همین سایت با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
}
کانال تلگرام