خانه / کاپوچینو ساشه / مرکز فروش عمده کاپوچینو ساشه

مرکز فروش عمده کاپوچینو ساشه

فروش کاپوچینو ساشه یک نفره ۲۵ گرمی ایرانی در این مرکز فروش پاستیل و شکلات به صورت عمده مستقیم از کارخانه محل تولید در حال انجام است.
بسته های کاپوچینو ۲۵ گرمی به صورت ۱۵ عدد در یک جعبه قرار می گیرد و ۱۰ جعبه یک کارتن را برای ارسال تشکیل می دهد، با تست محصولات ما می توانید در بازار کشور و حتی صادراتی به راحتی فعالیت خوب با سود دهی بالایی داشته باشید.

فروش کاپوچینو

فروش کاپوچینو

فروش کاپوچینو در این بازرگانی به طور کل از محل کار کارخانه مستقیم است و ۲ نوع کاپوچینو را از نظر بسته بندی شامل می شود که ساشه های یک نفره ۲۵ گرمی است و دیگر نوع فله، با توجه به نوع خرید میزان سفارش خود را مشخص کنید تا از بهترین قیمت ها بهره مند شوید.

فروش کاپوچینو کیلویی

فروش کاپوچینو کیلویی

کاپوچینو فله ای را می توانید در خصوص بسته بندی های ۱۰۰۰ گرمی و یا هر وزنی برای بسته بندی سفارش دهید ما با فروش کاپوچینو کیلویی فله راه را برای مشتریان هموار کرده ایم که بتوانند میزان سفارش خود را با توجه به نیاز خود نسبت به بسته بندی مشخص کنند.

خرید کاپوچینو ارزان

خرید کاپوچینو ارزان

کاپوچینو ایرانی را ارزان خرید کنید البته با کیفیت بسیار مرغوب و تضمینی که بتواند با تمامی مدل های خارجی رقابت داشته باشد، با توجه به مصرف رو به رشد پودر نوشیدنی های گرم در صنعت قهوه خوشبختانه تولید کنندگان بسیار با کیفیتی وارد تولید این محصولات شده اند که به راحتی می توانید این محصولات را از بازرگانی برکامان بسیار ارزان قیمت تهیه کنید.

پخش فومر کاپوچینو

پخش فومر کاپوچینو

برای تولید کاپوچینو ۳ مواد اولیه بسیار مهم نیاز است که عبارتند از: قهوه اسپرسو فوری و یا کلاسیک، پودر شیر غیر لبنی یا کافی کریمر و در اخر پودر کف دهنده و یا در اصطلاح فومر که ما به صورت تناژ تامین کننده این مواد در کنار انواع پودر کاکائو هستیم.
فومر ها کیسه های ۱۰ کیلوگرمی فله هستند که ۱۰۰ درصد وارداتی هستند و در حال حاظر محصولات ۲ کشور چین و لهستان در بازار بسیار مورد توجه هستند.

صادر کننده کاپوچینو ایرانی

صادر کننده کاپوچینو ایرانی

با توجه به اینکه تامین کننده مواد اولیه تولیداتی همچون کافی میکس، کاپوچینو و هات چاکلت ایرانی هستیم بنابراین صادر کننده انواع این محصولات هم می باشیم، برای فروش صادراتی محصولات خود و یا خرید انواع پودرهای نوشیدنی گرم از همین حالا منتظر تماس شما می باشیم.
صادرات این محصولات با توجه به کیفیت بسیار بالایی که دارند با بهترین شرایط ارسال بار و قیمت فوق العاه مناسب از مهمترین دستاوردهای شرکت بازرگانی برکامان می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
}
کانال تلگرام