خانه / کریمر موکاته / مرکز فروش کریمر موکاته لهستان

مرکز فروش کریمر موکاته لهستان

فروش کریمر موکاته لهستان ۳۰ درصد که در محل کارخانه تولید کننده به صورت کیسه های فله ۲۵ کیلویی اماده می شود و پس از واردات در این مرکز به صورت عمده انجام می شود.
در حوزه قهوه فروش دانه قهوه و پودرهای قهوه فوری را که کلاسیک و گلد هستند را فعالیت داریم تا در کنار کافی میت و فومر مشتریان در زمان خرید با توع محصولات روبرو شوند.

فروش کریمر موکاته

فروش کریمر موکاته

فروش کریمر موکاته ۳۵ و ۳۰ درصد لهستان در کیسه های ۲۵ کیلویی فله در کنار پودر فومر فله ۱۰ کیلویی موکاته روزانه در حجم های قابل توجه انجام م یوشد.
عمده خریداران این ۲ محصول را تولید کنندگان پودرهای نوشیدنی از قبیل کاپوچینو، چای ماسالا و کافی میکس تشکیل می دهند.

فروش پودر فومر در تهران

فروش پودر فومر در تهران

تهران اصلی ترین شهر تجاری ایران است که تقریبا تمام بارهای وارداتی به مقصد این شهر است در مورد پودر فومر هم این نکته اهمیت دارد که فروش مستقیم این محصول هم از تهران می باشد.
عمده مصرف کنندگان فومر را تولید کنندگان کاپوچینو تشکیل می دهند و برای خرید یک فومری که بتوانند همیشه با یک کیفیت و قیمت ارزان تهیه کنند دغدغه هایی دارند.

 کافی میت چینی

کافی میت چینی

محصولات چینی در ایران بسیار است و از جمله می شود به مواد اولیه شکلات و قهوه اشاره کرد که در این موارد هم از چین نام ها و برندهایی در بازار دیده می شود از جمله این موارد می شود به کافی میت اشاره کرد که توانسته در صنعت قهوه ایران تحولی ایجاد کند.
بنابراین ۲ نوع بسیار معروف کافی میت چینی به نام های سوپر و فول دریم را معرفی می کنیم تا خریدارانی که همیسه از این محصولات استفاده می کنند ما در ارتباط باشند.

تامین کننده مواد تولید کاپوچینو

تامین کننده مواد تولید کاپوچینو

برای تولید کاپوچینو کافی میت و فومر به همراه قهوه فوری ۳ مواد اولیه بسیار مهم را تشکیل می دهند که به صورت فله ۲۵ کیلویی در خصوص قهوه و کریمر و ۱۰ کیلویی فومر این موا د را در حجم های بسیار بالا تامین کننده هستیم.
در کنار تامین مواد اولیه کاپوچینو پودر کاکائو مخصوص تولد هات چاکلت را هم در بهترین مارک های موجود در بازار فعالیت داریم.

صادرات کافی میکس 3 در 1

صادرات کافی میکس ۳ در ۱

قهوه های فوری یک نفره که ساشه ۱۸ گرمی را تشکیل می دهند به عنوان نسکافه شناخته می شوند اما نام این قهوه های یک نفره کافی میکس ۳ در ۱ شکر دارد و بدون شکر ۲ در ۱ است که صادرات این کافی میکس ها را با بهترین برند ایرانی به نام کاچکول در اختیار داریم.
برای خرید صادراتی انواع پودرهای نوشیدنی گرم فوری در کنار شما با بهترین قیمت و کیفیت خواهیم بود تا بتوانید مشتریان منطقه ای خود را تامین کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
}
کانال تلگرام