خانه / شوکو ویفر / نمایندگی فروش شوکو ویفر کاکائویی

نمایندگی فروش شوکو ویفر کاکائویی

فروش شوکو ویفر کاکائویی کارتن فله ۱ ونیم کیلویی و جعبه ۳۰۰ گرمی کادویی در این نمایندگی فروش شکلات مستقیم از کارخانه محل تولید روزانه در حجم های عمده در حال معامله است.
برای برخورداری از بهترین شوکو ویفری هایی است که در ایران تولید می شود از طریق راه های ارتباطی در این سایت می توانید با مادر ارتباط باشید.

فروش شوکو ویفر

فروش شوکو ویفر

فروش شوکو ویفر ۳۰۰ گرمی سوربن کاله که با روکش کاکائو و لایه های شکلاتی تولید می شود در این مجموعه انجام می شود.
این محصول که به نام شوکو ویفر اونیکس نام گذاری شده است یک نوع بیسکویت شکلاتی است که با بهترین پودر کاکائو های ممکن در بازار توسط کارخانجات تولید شکلات تولید می شود.

صادرات شوکو ویفر سوربن

صادرات شوکو ویفر سوربن

صادرات شوکو ویفر اونیکس ۳۰۰ گرمی سوربن از ابتدایی ترین زمان تولید این محصول انجام شد و در کنار انواع شکلات های مینی کن جعبه ای و فله ۱ و نیم کیلویی قرار گرفت.
یکی از شکلات های بسیار با کیفیت ایرانی نوع مینی کن و یا شکلات مخروطی سوربن کاله است که در بازار ایران در کنار بازارهای منطقه و فرا منطقه از اهمیت بسیار زیادی برای مصرف برخوردار شده است.

تولید کننده شوکو ویفر اونیکس

تولید کننده شوکو ویفر اونیکس

تولید کننده شوکو ویفر اونیکس ۳۰۰ گرمی و فله در واقع همان شرکت کاله است که با برندهای سوربن و بریموند انواع شکلات های مینی کن را در وارد بازار می کند.
شوکو ویفر اونیکس با توجه به نوع تولید مینی کن در طعم و بسته بندی تولید می شود و این محصول خود دراای چند طعم بسیار خوشمزه می باشد.

قیمت جعبه 300 گرمی شوکو ویفر اونیکس

قیمت جعبه ۳۰۰ گرمی شوکو ویفر اونیکس

برای قیمت گذاری یک محصول مانند شوکو ویفر اونیکس ۳۰۰ گرمی پس از عرضه ان محصول توسط کارخانه تولید کننده چند روش وجود دارد که در ابتدا خرید مستقیم از نمایندگی فروش و و دیگر حجم خرید بسیار اهمیت دارد.
با توجه به این مسائل و نوسانات قیمت ها در بازار شما می توانید روزانه استعلام قیمت ها را از ما داشته باشید تا علاوه بر تعیین زمان دقیق تحویل سفارش بتوانید از بهترین قیمت های فروش عمده با درصدهای احتمالی تخفیف برخوردار شوید.

صادرات مینی کن کادویی سوربن

صادرات مینی کن کادویی سوربن

برای خرید صادراتی شکلات کادویی های مینی کن سوربن که چند نوع است و معروف ترین انها جعبه های ۲۰ عددی و گارنت ۳۵۰ گرمی است می توانید مستقیم از تولید اقدام به این مهم کنید.
با توجه به اینکه کارخانه تولید کننده مینی کن سوربن خود مستقیم این محصول را به کشورهای دیگر صادر می کند بنابراین ارسال جهت صادرات ندارد اما با توجه به مشاوره های ما راه برای خرید صادراتی شما را هموار خواهیم کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
}
کانال تلگرام