خانه / شکلات داغ / مواد اولیه شکلات داغ برای تولید عمده

مواد اولیه شکلات داغ برای تولید عمده

مواد اولیه شکلات داغ برای تولید عمده را از کجا باید تهیه کرد؟ هات چاکلت یا همان شکلات داغ این روزها از مصرف بسیار بالایی در بین ایرانیان برخوردار شده است و تولید کنندگان را به سمت تولید این محصول برده است که ما در این سایت پودر کاکائو ۱۰-۱۲ اصلی ترین مواد اولیه را به صورت مستقیم از واردات تامین خواهیم کرد.

مواد اولیه شکلات داغ برای تولید عمده

مواد اولیه شکلات داغ برای تولید عمده

مواد اولیه شکلات داغ برای تولید عمده به صورت عمده در بازار عرضه می شود که بعد از شکر که معمولا کاربرد زیادی در تولید این محصول دارد پودر کاکائو است، پودر کاکائویی که در کیسه های ۲۵ کیلویی با مارک های مختلف در بازار خرید و فروش می شود که ما در این بازرگانی بهترین نوع این پودر را به تولید کنندگان شکلات با بهترین قیمت های موجود در بازار پیشنهاد می دهیم و به صورت روزانه تامین خواهیم کرد.

خرید ماده اصلی تولیدشکلات

خرید ماده اصلی تولید شکلات

۲ ماده اصلی تولید شکلات، پودر کاکائو و کره کاکائو است ۲ محصولی که پرکاربد در تولید شکلات با کیفیت هستند اما به دلیل قیمت بسیار بالایی که کره کاکائو دارد متاسفانه اکثر تولید کنندگان به جهت اینکه محصولی قیمت مناسب وارد بازار کنند به سمت جانشین کره کاکائو برای تولید محصول خود رفته اند، ما در خرید ماده اصلی تولید شکلات که پودر کاکائو و کره کاکائو است در کنار تولید کنندگان برای تامین هستیم.

مرکز فروش انواع پودر کاکائو شکلات

مرکز فروش انواع پودر کاکائو شکلات

مرکز فروش انواع پودر کاکائو برای تولید شکلات با طعم ها و رنگ های متفاوت البته با کیفیت های استثنایی و قیمت های دست اول، برای خرید پودر کاکائو مرغوب همین حالا اقدام کنید.
به طور کل زمانی شکلات در مدل های تافی و ابنباتی بسیار پر مصرف بودند و شکلات کاکائو در کنار این شکلات ها قرار می گرفت و اهمیت چندانی نداشت اما امروزه به دلیل اینکه استفاده شکلات تلخ مصرف ان مورد تایید در علم پزشکی قرار گرفته است.
این موضوع تولید کنندگان و مصرف کنندگان را به سمت تولید فراوان و مصرف فوق العاده برده است که دلیل این استقبال وجود پودر کاکائو در تولید این محصول است که بسیار ماده طبیعی و با خاصیتی است و مصرف ان در سلامتی انسان نقش بسیار مهمی دارد.

عرضه پودر کاکائو برای تولید شکلات

عرضه پودر کاکائو برای تولید شکلات تلخ

ما در این سایت انواع پودر کاکائو مخصوص تولید شکلات تلخ، هات چاکلت، بستنی، کیک و کلوچه، بسیکویت، فراورده های لبنی و انواع موارد دیگر را به صورت روزانه و با قیمت های روز در بازار به صورت عمده در قالب کیسه های ۲۵ کیلویی عرضه می کنیم.
تولید کنندگان می توانند خرید خود را به صورت عمده و تناژ از این مجموعه خریداری کنند تا همیشه محصولی تازه و مناسب را در اختیار خود و مجموعه تولیدی خود داشته باشند.

واردات دانه خام کاکائو به صورت مستقیم

واردات دانه خام کاکائو به صورت مستقیم

با توجه به استقبال افراد زیادی برای خرید دانه خام کاکائو از قبیل تولید کنندگان، محققین در علم پزشکی و حتی عموم مردم ، امکان واردات دانه خام کاکائو و عرضه مستقیم ان به بازار را فراهم کرده ایم، دانه کاکائویی که به صورت فراوری نشده در بازار عرضه می شود و دارای چربی بسیار بالایی است این چربی همان کره کاکائو است که بعد از فراوری از دانه کاکائو جدا می شود و باقیمانده محصول تبدیل به پودر کاکائو می شود.
از همین حالا برای خرید دانه کاکائو از ما اقدام کنید تا اولین نفراتی باشید که در کشور شغل های جدیدی ایجاد می کنید البته قیمت دانه کاکائو نسبت به پودر کاکائو بسیار بالاتر است به همین علت این محصول تبدیل به کالای لوکس شده است که خود مقدمه ساز سود های فراوان برای خریدارن دانه خام کاکائو شده است.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
}
کانال تلگرام