خانه / پاستیل کیلویی / فروش عمده شکلات و پاستیل کیلویی

فروش عمده شکلات و پاستیل کیلویی

فروش عمده شکلات و پاستیل کیلویی با توجه به سود بالایی که برای عمده فروشان، فروش کیلویی پاستیل و شکلات دارد. ما هم با قیمت های مناسب این محصولات را پخش می کنیم.

پخش پاستیل و شکلات کیلویی

پخش عمده انواع پاستیل، شکلات، قهوه، کاکائو

بهترین قیمت های عمده انواع شکلات ایرانی و خارجی، و شکلات های فله و بسته بندی، پودر و کره کاکائو، قهوه های با کیفیت در ایران را می توانید از مرکز پخش اینترنتی در این سایت داشته باشید .
برای اینکه مشتریان خود را از همکاری با ما راضی نگه داریم روز به روز بر تنوع عرضه محصولات مان افزوده می شود تا در هر کجای ایران به فروشندگی شکلات و موارد ذکر شده مشغول هستید با ارامش خاطر برای تامین جنس خود فقط بفروشید.

فروش عمده شکلات و پاستیل فروش عمده شکلات و پاستیل

فروش عمده شکلات و پاستیل

فروش عمده شکلات و پاستیل در ایران ، شکلات که یکی از بهترین تنقلات در ایران محسوب می شود و دارای مشتریان زیادی برای فروش است. اما پاستیل در سال های اخیر بصورت چشمگیری تقاضای ان در بازار افزایش پیدا کرده است.
تولیدی های زیادی در داخل کشور مشغول به تولید این محصول با برند های معروف هستند:

  •  شیرین عسل
  •  ایدین
  •  شیبا

اما با توجه به نیاز بازار به پاستیل های خارجی ما هم برای تامین مشتریان خود انواع پاستیل های خارجی مانند ببتو و فینی را هم به سبد محصولات خود اضافه کرده ایم.

فروش پاستیل خارجی کیلویی

فروش انواع پاستیل خارجی در بازار به صورت کیلویی

پاستیل کیلویی در بازار مشتریان زیادی دارد و واسطه ها هم در این میان از فعالیت زیادی برخوردار هستند.امکان تفاوت قیمت ها و کیفیت ها زیاد است. شما می توانید از این پس از فروشگاه اینترنتی ما که قابلیت این را دارد به تمام نقاط کشور جنس شما را با یک کیفیت و قیمت تحویل دهد خرید کنید.
فروش پاستیل به صورت عمده فله ای، کیلویی و یا اینکه بسته بندی های از ۱۰۰ گرمی تا ۴۰۰ گرمی در این مرکز پخش با مارک های مختلف و قیمت های بسیار مناسب موجود است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پاستیل

فروش اینترنتی انواع پاستیل کیلویی

فروش اینترنتی انواع پاستیل کیلویی در عمده فروشی پاستیل، انواع پاستیل های تولید ایران و …

}
کانال تلگرام