خانه / ابنبات چوبی / مرکز فروش عمده ابنبات چوبی خارجی

مرکز فروش عمده ابنبات چوبی خارجی

مرکز فروش ابنبات چوبی با ۱۰ ها طرح و بهترین کیفیت و طعم، ابنبات چوبی به دلیل اینکه بین کودکان بسیار دوست داشتنی است طبیعتا فروش بالایی هم برای یک فروشنده پاستیل و یا شکلات دارد این محصول در نوع خارجی در این سایت به صورت عمده و مستقیم به تمام کشور عرضه می شود.

مرکز فروش ابنبات چوبی خارجی

مرکز فروش ابنبات چوبی خارجی

مرکز فروش ابنبات چوبی خارجی در تهران با قابلیت ارسال به تمام نقاط کشور، ابنبات چوبی به صورت عمده به ۲ روش به فروش می رسد اول اینکه در قالب ۱ کیلویی عرضه می شود و دوم به صورت عددی در بسته قرار می گیرد مانند: مدل هایی از قبیل ابنبات چوبی به شکل لب ۴۸ عددی، استیکر ۶۰ عددی، قلب بزرگ ۱۶ عددی و تمام مدل های جذاب کودکانه دیگر در این نوع بسته بندی وارد بازار می شود.

مرکز خرید شکلات خارجی

مرکز خرید شکلات خارجی

یک فروشگاه که فروش ابنیات را فعالیت دارد طبیعتا تک محصولی نیست و در کنار این محصول انواع شکلات های خارجی و ایرانی را هم فعالیت دارد ما در این مرکز پخش امکان فروش انواع شکلات های خارجی با مجوزهای قانونی را فراهم کرده ایم تا ابنکه یک خریدار عمده در زمان تماس با ما بهترین ها و متنوع ترین محصولات کاربردی برای فروشگاه خود را یکجا خریداری کند.

فروش مستقیم پاستیل ببتو ترکیه

فروش مستقیم پاستیل ببتو ترکیه

در میان فروش پاستیل های خارجی از نگاه ما پاستیل ببتو در درجه ۱ قرار دارد، با توجه به تنوع و کیفیت بسیار بالای پاستیل ببتو و استقبال مشتریان این پاستیل ترکیه جایگاه بسیار خوبی در بین مردم ایران پیدا کرده است به همین علت واردات این محصول همیشگی و در مقدار بسیار زیادی در کشور انجام می شود و پایگاه اصلی و مرکز تخلیه بارهای پاستیل ببتو معمولا تهران است.
این مجموعه فروش اینترنتی با تنوع بالای ۳۰ طرح انواع پاستیل ببتو ترکیه را با تاریخ های بالای ۱ سال برای تمام مشتریان خود به سراسر کشور روزانه ارسال می کند.

عرضه پاستیل های گلوسیناس اسپانیا

عرضه پاستیل های گلوسیناس اسپانیا

یک مرکز فروش تنوع در محصولات خود را با توجه به نیاز مشتریان و استقبال انها انجام می دهد به همین علت برای تامین و احترام به سلیقیه مشتریان خود مت فقط به فروش یک مارک و نام اکتفا نمی کنیم و مارک های معتبر دیگر را هم به صورت فروش مستقیم از واردات انجام می دهیم مانند پاستیل زیبا و با کیفیت گلوسیناس که این مارک هم با ۱۰ ها طعم و طرح تولید در اسپانیا تولید می شود.

فروش مستقیم 2 نوع پاستیل ویدال

فروش مستقیم ۲ نوع پاستیل ویدال

پاستیل ویدال به صورت شکل های مختلف در بازار عرضه ی شود که ما به طور فروش مستقیم از واردات ۲ مدل متفاوت این نوع پاستیل با کیفیت را هم به فروش عمدهمی رسانیم.

  1. پاستیل ویدال با اشکال مختلف که قیمت تقریبی کیلویی ۶۴۰۰۰ دارد.
  2. پاستیل ویدال قلب که دارای قیمت بالاتری از نوع اشکال دیگر دارد و در بازار عمده فروشی ۶۸۰۰۰ تومان در کیلو عرضه می شود.

پخش عمده پاستیل مارابو و ژلژله ایرانی

پخش عمده پاستیل مارابو و ژلژله ایرانی

پاستیل هایی که در ایران با کیفیت بالاتری تولید می شوند و با شرایط اب و هوایی مختلف سازگارتر هستند مارابو و ژلژله هستند که به صورت فوق العاده پر فروش در بازار عرضه می شوند البته پاستیل ایرانی قیمتی تقریبا ۵۰ درصد کمتر از مشابه خارجی خود دارد و در بسته های ۱ کیلویی و یا کمتر و بیشتر بسته بندی می شوند البته در نوع فروش فله ای، همین پاستیل ها گرمی هم دارد که مورد بحث برای فروش ما نیست.
شما اگر خریدار عمده پاستیل و ابنبات چوبی هستید می توانید با اولین ارتباط با ما خرید خود را به صورت کامل و عمده انجام دهید و دیگر دغدغه ای به نام تامین محصول مورد نظر خود نخواهید داشت پس با فروش بهترین های پاستیل، شکلات، شکلات تلخ و ابنیات های چوبی ایرانی و خارجی در کنار شما هستیم.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آبنبات چوبی ایرانی

خرید آبنبات چوبی ایرانی و خارجی ارزان

خرید ابنبات چوبی ایرانی و خارجی عمده و مستقیم از تولید در ایران و واردات …

}
کانال تلگرام