خانه / شکلات تخته ای ما / قیمت شکلات تخته ای ما برای مصارف تولیدی

قیمت شکلات تخته ای ما برای مصارف تولیدی

قیمت شکلات تخته ای ما برای مصارف تولیدی در ۱۴ نوع با کیفیت این محصول به صورت ارسال مستقیم از کارخانه در این سایت فروش به اطلاع شما خریداران رسانده می شود چنانچه این شکلات با کیفیت ایرانی را در تولیدات خود تا به حال استفاده نکرده اید کافی است که از امروز این عمل را انجام دهید تا همیشه مشتری ما بمانید.

قیمت شکلات تخته ای ما

قیمت شکلات تخته ای ما برای مصارف تولیدی

قیمت شکلات تخته ای ما برای مصارف تولیدی با توجه به کیفیت بسیار بالای ان مناسب است و علاوه ب این تولید کنندگان از شکلاتی استفاده می کنند که کارخانه ان بالای ۶۰ سال قدمت دارد که تقریبا از اولین کارخانجات شکلات در ایران است.
برای یک تولید کننده که در تولید کیک و کلوچه، شیرینی و لبنیات و همچنین شکلات تلخ و یا معمولی فعالیت دارد شکلات شرکت شکوما معروف به ما بسیار مورد سفارش ما برای مصرف این محموعه های تولیدی است دلیل ان هم کیفیت و قیمت مناسب ان است.

فروش عمده پودر شکلات فله ای

فروش عمده پودر شکلات فله ای

فروش عمده پودر شکلات فله ای در کیسه های ۲۵ کیلویی به صورت مستقیم از واردات در مارک های مختلف در این مرکز پخش انجام می شود شما تولید کنندگان برای تامین این مواد اولیه کارخانه و یا کارگاه خود کار را به ما بسپارید تا بهترین ها و قیمت مناسب ترین این محصول را در کمترین زمان ممکن برای شما تامین کنیم.
در کنار این تامین محصولات تولید شده شما را هم خریدار هستیم تا در بازارهای داخل و خارج از کشور به صورت عمده به فروش برسانیم توجه داشته باشید که پودر کاکائو در ایران با مارک های مختلف و توسط بسیاری از مراکز فروش عرضه می شود و استعلام از چگونگی بار و تاریخ مصرف ان بسیار مهم است.

بهترین شکلات تخته ای برای تولید

بهترین شکلات تخته ای برای تولید

معمولا تولید کنندگانی که با شکلات تخته ای برای استفاده در تولید خود همیشه سر و کار دارند مهمترین دغدغه انان تهیه شکلات تلخی است که به کار تولید انان بیاید ما هم با تامین بهترین شکلات تخته ای برای تولید این مجموعه ها کار را برای انان اسان کرده ایم تا فقط به تولید خود مشغول باشند و محصولات تولید شده خود را با بهترین کیفیت به بازار عرضه کنند.
با توجه به تنوع در تولید شکلات های تخته ای در ایران شناخت نهایی این محصول برای هر خریداری بسیار مشکل است اما ما بهترین انان را به شما پیشنهاد خواهیم داد.

قیمت شکلات تخته ای ما

قیمت شکلات تخته ای ما

قیمت شکلات تخته ای ما و یا ۱۴ محصول مورد نیاز تولید کنندگان که توسط مجموعه تولیدی ما تولید می شود و فروش مستقیم از کارخانه به صورت سراسری در این سایت انجام می شود:


پوششی کاکائو ویژه                        ۱۷۹۵۰  تومان


پوششی سفید ویژه                        ۱۵۹۵۰  تومان


پوششی تلخ ویژه                           ۲۴۵۵۰  تومان


پوششی نسکافه ویژه                     ۱۷۸۵۰  تومان


پوششی توت فرنگی ویژه                 ۱۷۲۵۰  تومان


پوششی رنگی  ( موزی، پرتقال )       ۱۶۹۵۰  تومان


پوششی کاکائو  cbs ویژه                 ۲۸۹۵۰  تومان


پوششی cbs سفید                        ۲۵۹۵۰  تومان


پوششی cbs تلخ                            ۳۴۹۵۰  تومان


شکلات مایع تلخ                             ۲۳۵۰۰  تومان


شکلات مایع کاکائو                          ۱۹۳۰۰  تومان


شکلات مایع رنگی                          ۱۸۳۰۰  تومان


چیپسی کاکائو                               ۷۴۵۰۰  تومان


چیپسی سفید                              ۷۰۴۰۰   تومان


تمامی قیمت ها قطعی می باشد و جهت خرید نهایی برای اطلاع از موجودی و تغییر احتمالی این قیمت ها با ما در ارتباط باشید البته قیمت ها هر چند ماه یکبار در این سایت در زمان تغییرات اصلاح می شود و شما بدون هیچ دغدغه ای می توانید برای خرید خود تصمیم گیری کنید.

فروش عمده پودر کاکائو

فروش عمده پودر کاکائو به همراه انالیز محصول

فروش پودر کاکائو بسیار متنوع و گسترده است و معمولا شرکت های بازرگانی و یا عمده فروشان در سطح شهر ها این نوع محصول را به صورت عمده به فروش می رسانند با توجه به تنوع بسیار زیادی این محصول در بازار انواع مختلف و با کیفیت ان را به صورت مستقیم از وادرات برای فروش به خریداران پیشنهاد می دهیم البته به همراه برگه انالیز و تمامی مجوزهای لازم مخصوص واردات پودر کاکائوی پیشنهادی ما برای فروش به خریداران.
یکی از مهمترین بخش های فروش عمده محصولاتی که ۱۰۰ درصد وارداتی هستند این است که محصول مورد معامله به صورت قطعی برای مراحل بعد هم تامین شود.

مرکز پخش کره کاکائو

مرکز پخش کره کاکائو

در این مرکز پخش کره کاکائو هم عرضه می شود کره کاکائویی که یکی از مهمترین محصولات اولیه است که در تولید مصرف ان باعث کیفیت فوق العاده بالای یک محصول می شود.
با توجه به قیمت بسیار زیادی که کره کاکائو پیدا کرده است بسیاری از تولید کنندگان به سمت استفاده از روغن های جانشین کره کاکائو رفته اند که این باعث ارزانی محصول تولید شده و البته کیفیت کمتر یک محصول شده است.
یکی از بهترین و قیمت مناسب ترین کره کاکائویی که در ایران عرضه می شود افریقانا است که توسط شرکت شیرین عسل در تبریز تولید و به سراسر کشور عرضه می شود.

تامین پودر کاکائو و مواد اولیه

تامین پودر کاکائو و مواد اولیه کارخانجات مکمل ورزشی

مکمل های ورزشی در ایران و یا سراسر دنیا بسیار کاربرد دارد و استفاده بهترین از مواد اولیه در تولید این مکمل ها بسیار مهم است با توجه به اینکه پودر کاکائو یکی از مهمترین مواد های اولیه است که در طعم و رنگ این مکمل ها کاربرد دارد بنابراین بهترین این پودر کاکائو را به تولید کنندگان این محصول بسیار پر مصرف پیشنهاد می دهیم تا در کارخانجات خود از ان برای تولید استفاده کنند.
با توجه به همکاری این محموعه با مجموعه های تولیدی مکمل این تجربه را داریم که با توجه به نوع تولید انان بهترین های پودر کاکائو و مواد اولیه از قبیل پروتئین wpc , wpi  و همچنین وانیل مصرفی انان را پیشنهاد دهیم و در نهایت تامین کنیم.

صادرات انواع شکلات

صادرات انواع شکلات

هر محصولی که یک تولید کننده تولید می کند به نقطه قوتی می رسد که مورد استقبال تولید کننده قرار می گیرد که ان نقطه قوت فروش صادراتی ان محصول است که در زمینه شکلات هم این مطلب بسیار مهم است بنابراین پیشنهاد می دهیم که فروش صادراتی محصولات و بخصوص انواع شکلات های خود را به ما بسپارید تا در کمترین زمان ممکن محصولات شما هم به کشورهای دیگر صادر شود.
در این مجموعه انواع شکلات به کشور های مختلف عرضه می شود تا همیشه گامی مهم برای ارتقاء تولیدات داخلی برداشته شود با ما جهانی فکر کنید و جهانی شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
}
کانال تلگرام