خانه / دانه قهوه خام / خرید دانه خام قهوه ویتنام اسکرین ۱۸

خرید دانه خام قهوه ویتنام اسکرین ۱۸

خرید دانه خام قهوه ویتنام که البته در نوع معروف تولید این کشور که همان روبوستا است در اسکرین و یا بهتر است بگوییم سایز ۱۸ و بهترین سایز این محصول که ۱۶ است را می توانید به صورت فله ای و عمده و مستقیم از واردات با بهترین قیمت داشته باشید.
کشور ویتنام به دلیل اینکه با توجه به شرایط اب و هوایی یکی از بزرگترین تولید کنندگان دانه قهوه روبوستا در جهان است و قهوه های این کشور به صورت گسترده وارد ایران هم می شود.

خرید دانه خام قهوه

خرید دانه خام قهوه

خرید دانه خام قهوه را ۲ نوع قهوه عربیکا و روبوستا تشکیل می دهند، خرید دانه عربیکا در محصولات برزیل، اتیوپی، کلمبیا و مکزیک و بسیاری از کشورهای دیگر رقم می خورد اما در نوع روبوستا محصولاتی مانند ویتنام ، چری، پی بی و حتی باز برزیل حرفی برای گفتن دارند.

قیمت قهوه خام در ایران

قیمت قهوه خام در ایران

قیمت قهوه در ایران بسیار متفاوت و به روز است قهوه روبوستا یک قیمت و عربیکا قیمتی دیگر باز در بحث میکس هم که سلیقه ای است و یک فروشنده قیمت را مشخص می کند اما در قیمت گذاری قهوه خام این مطلب بسیار مهم است که حدود ۱۵ درصد پایین تر از نوع رست شده است که همین اختلاف قیمت بسیاری را به سمت رست انواع دانه قهوه و در نهایت فروش برده است.

نمایندگی پخش عمده قهوه در مشهد

نمایندگی پخش عمده قهوه در مشهد

مشهد یکی از بزرگترین شهرهای رست دانه قهوه است و وارد کنندگان بزرگی را ه م در زمینه دانه قهوه و حتی تولید کنندگان انواع مشتقات قهوه از قبیل قهوه فوری در خود می بیند بنابراین نمایندگی های پخش عمده قهوه در مشهد فعالیت گسترده و حرفه ای دارند .
با توجه به درخواست های بسیار زیاد و حجمی در مشهد خریداران می توانند از طریق همینن سایت و اراه های ارتباطی که وجود دارد با ما در ارتباط باشند تا بهترین محصولات به همراه ارزان ترین قیمت های پخش عمده را از ما داشته باشند.

خریدار قهوه عمده

خریدار قهوه عمده درجه ۱

خریدارن قهوه درجه ۱ بسیار زیاد هستند و همیشه به دنبال مرکزی هستند که بتوانند علاوه بر بهترین کیفیت ها تنوع در محصولات را هم برا ی خرید عمده داشته باشند، قهوه هایی که ۱۰۰ درصد وارداتی هستند و دارای درجه بندی ها و سایزهای مختلف است و در زمان خرید اطلاعات زیادی را یک خریدار باید داشته باشد.
خرید دانه قهوه عربیکا و روبوستا می تواند در انواع عمده ان سودهای بسیار خوبی را داشته باشد به همین دلیل هم بسیاری به خرید و فروش این محصول در ایران روی اورده اند.

فروش قهوه فوری

فروش قهوه فوری اسپرسو

در ایران ۲ نوع قهوه اسپرسو وجود دارد ایرانی و خارجی در نوع ایرانی اسپرسو مولتی کافه محصول مشهد و انواع خارجی که نوع هندی ان معروف است به فروش عمده می رسد و یکی از پرفروش ترین قهوه های فوری پس از کلاسیک و گلد است.
برای تولید قهوه فوری از دانه خام قهوه روبوستا استفاده می شود که این دانه خام قهوه هم در بازرگانی برکامان به صورت مستقیم از واردات عرضه می شود.
در صنعت قهوه و تولید مشتقات قهوه این مطلب ضروری است که کیفیت باید در کنار قیمت مناسب برای فروش عمده قرار گیرد تا مجموعه ای اگر به دنبال برند سازی است بهترین نتیجه را در بلند مدت بگیرد.

تولید کافی میکس مرغوب

تولید کافی میکس مرغوب ایرانی

با توجه به اینکه بسیاری از مشتریان ما در بخش تولید هستند بنابراین تامین مواد اولیه این مجموعه ها را انجام می دهیم به عنوان مثال کافی میکس مرغوب ایرانی را می توانید به صورت مستقیم از تولید کننده در این مجموعه داشته باشید تا علاوه بر بهترین کیفیت از پایین ترین قیمت خرید عمده هم برخوردار شوید.
هات چاکلت، چای ماسالا، کاپوچینو در نوع پودرهای نوشیدنی یا اینکه پودر کاکائو، قهوه فوری، کافی میت فله ۲۵ کیلویی در نوع مواد اولیه در صنعت قهوه را هم مستقیم فعالیت داریم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش دانه قهوه خام

فروش دانه قهوه خام ۲ نوع

فروش دانه قهوه خام ۲ نوع عربیکا و روبوستا محصول کشور های مختلف و موجود …

}
کانال تلگرام