خانه / پودر خامه قهوه / خرید پودر خامه قهوه غیر لبنی

خرید پودر خامه قهوه غیر لبنی

خرید پودر خامه قهوه غیر لبنی که به کریمر و یا کافی میت هم معروف هستند با برندهای مختلف را می توانید در نوع درصد چربی ۳۰ و ۳۵ و ۴۰ به صورت فله در قالب کیسه های ۲۵ کیلویی را مستقیم از محل انبارهای وارداتی داشته باشید.

خرید پودر خامه قهوه

خرید پودر خامه قهوه

خرید پودر خامه قهوه فله ۲۵ کیلویی بیشتر جهت تولید محصولاتی همچون کافی میکس، هات چاکلت، چای ماسالا و کاپوچینو انجام می شود این محصول که به کریمر بین فعالان در صنعت قهوه شناخته می شود و دارای درصدهای مختلفی از نظر چربی است که مهمترین این درصدها در بازار ۳۰ و یا ۳۵ درصد است.
پودر خامه قهوه نوعی محصول غیر لبنی است که در کافی شاپ ها در کنار قهوه به مشتری پیشنهاد داده می شود تا مصرف کنندگان اگر علاقه ای به استفاده خالص از قهوه را ندارند بتوانند محصول را با کیفیت فوق العاده بهتر نوش جان کنند.

مرکز پودر کریمر ۴۰ درصد

مرکز پودر کریمر

در این مرکز انواع پودرهای کریمر با برندهای موجود در بازار عرضه می شود که یکی از با کیفیت ترین این محصول کریمر ۴۰ درصد است که در مجموعه ما در کنار انواع ۳۵ و ۳۰ درصد موجوده با توجه به نوع ترکیب و استفاده کریمر مورد نظر خود را می توانید خریدرای کنید.
کریمر های موجود در بازار ایران تولید شده در کشورهایی همچون چین، مالزی، اندونزی، لهستان و المان است که در کنار برند ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد برای اطلاع از قیمت و کیفیت هر نوع از این محصول با ما در ارتباط باشید.

خرید انواع پودر فومر

خرید پودر فومر

بدون شک فعالان و تولید کنندگان در زمینه قهوه با پودر فومر اشنایی دارند این محصول جهت استفاده در کاپوچینو خریداری می شود و ۱۰۰ درصد وارداتی است خرید فومر در انواع مختلفی که از نظر برند دارد را می توانید از شرکت های بازرگانی مود اولیه قهوه و شکلات داشته باشید.

بهترین کافی میت وارداتی

بهترین کافی میت

با توجه به وجود انواع کافی میت های وارداتی با برندهای مختلف در بازار مصرف کنندگان همیشه دارای دغدغه ای هستند که کدام محصول را خریداری کنند که بهترین باشد و در تولید محصولات خود از ان استفاده کنند که این دغدغه را از طریق مشاوره با ما به عنوان تامین کننده محصول می توانید برطرف کنید و در نهایت به خرید با اطمینان ختم شود.
مهمترین موضوع در خرید کافی میت در کنار کیفیت بالا و قیمت مناسب این است که باز خریداری شده دارای پشت باشد به این معنی که همیشه قابل تامین باشد که ما این مهم را در نظر گرفته ایم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
}
کانال تلگرام