خانه / شکلات ترش / فروش صادراتی شکلات ترش و لواشک همپا HAMPA

فروش صادراتی شکلات ترش و لواشک همپا HAMPA

فروش صادراتی شکلات ترش همپا HAMPA در کارتن های ۱۲ کیلویی فله به همراه انواع لواشک های با کیفیت و سس های الو ترش و ۱۰ ها محصول دیگر تولید شده در کارخانه همپا در بازرگانی برکامان انجام می شود.
برای خرید محصولات با کیفیت همپا برای پخش در داخل و فروش صادراتی از همین حالا سفارش خود را به ما اعلام کنید تا از محصولات این کارخانه بهره مند شوید.

فروش صادراتی شکلات ترش همپا

فروش صادراتی شکلات ترش همپا

فروش صادراتی شکلات ترش همپا HAMPA که در واقع همان تافی میوه ای در طعم های مختلف است و در کارتن های ۱۲ کیلویی فله در کارخانه محل تولید قرار می گیرد را به صورت بارگیری درب کارخانه عهد دار هستیم.
با توجه به کیفیت و قیمت بسیار مناسب محصولات همپا این تولیدات کارخانه ایرانی که شامل ۱۰ ها نوع لواشک و تافی و سس های ترش میوه ای است مورد توجه خریدران صادراتی واقع شده است.

نمایندگی فروش مستقیم لواشک

نمایندگی فروش مستقیم لواشک

با توجه به اینکه لواشک در مراکز فروش شکلات البته از نوع پذیرایی ان که ۲ سرپرس و ۲ سر پیچ است جایگاه ویژه ای پیدا کرده است ما در این بازرگانی پخش انواع این لواشک ها را به همراه تافی های ترش میوه ای در حجم های بسیار زیاد با ارسال مستقیم از کارخانه محل تولید فعالیت داریم.

مرکز خرید انواع تافی ارزان

مرکز خرید انواع تافی ارزان قیمت

تافی های ارزان قیمت ایرانی ۲ سر پرس را با توجه به کیفیت و برند مورد نظرتان می توانید از طریق همین سایت به صورت عمده و مستقیم از تولید در کارتن های ۱۰ و یا ۱۲ کیلویی فله خریدرای کنید.
یکی از شکلات هایی که بسیار مورد توجه فروشگاه های پخش شکلات و تاجران فعال در زمینه مواد غذایی قرار گرفته است انواع تافی های میوه ای و ترش ایرانی است که قیمت فوق العاده ارزانی در بازار پخش در داخل و مخصوص بازارهای صادرتی دارد.

صادرات شکلات ایرانی

صادرات شکلات ایرانی

انواع شکلات های کاکائویی و تافی های ایرانی که محصول ۱۰ ها کارخانه تولید شکلات است را در مدل های پذیرایی، کادویی و کارگاهی به خارج از کشور صادر می کنیم.
بسیاری از خریداران از چگونگی سفارش و خرید و انتقال به مرزها جهت صادرات اطلاع زیادی ندارند و همواره جهت خرید شکلات مورد نظر خود با دغدغه روبرو هستند که ما می توانیم مشاوره های بسیار خوبی در این زمینه داشته باشیم.

خرید عمده اینترنتی تافی ترش

خرید عمده اینترنتی تافی ترش همپا

محصولات همپا که شامل انواع تافی ترش و لواشک است در محل کارخانه ان در اطرافتهران تولید می شود و توسط نمایندگی های فروش پخش می شود اما ما به صورت اینترنتی ارسال مستقیم از کارخانه محل تولید البته عمده داریم تا با یک تماس خریداران با بهترین شرایط فروش قیمت روبرو شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
}
کانال تلگرام