خانه / صادرات پاستیل / صادرات شکلات و پاستیل ایرانی

صادرات شکلات و پاستیل ایرانی

صادرات شکلات و پاستیل ایرانی را می شود به ۱۰ ها کشور در منطقه و خارج از منطقه داشته باشیم به این علت که سلامت و کیفیت محصولات ایرانی بخصوص پاستیل و شکلات دارای شهرت جهانی شده است.

شرکت پخش شکلات و پاستیل

شرکت پخش شکلات و پاستیل

در ایران شرکت های زیادی هستند که در زمینه صادرات انواع محصولات فعالیت دارند و با توجه به وجود مشکلات تقریبا توانسته اند این امر را بخوبی انجام دهند.
اما مجموعه صادراتی ما با توجه به اینکه اختصاصا شکلات و پاستیل ایرانی را صادر می کند از جایگاه ویژه ای در شناخت مشتریان این ۲ نوع محصول برخوردار است شما هم می توانید در کنار ما از وجود این بازار ها برای محصولات تولیدی خود در زمینه شکلات و پاستیل بهره ببرید.

صادرات شکلات تخته ای

فروش و صادرات عمده شکلات تخته ای

شکلات تلخ بی نظیر ترین این نوع محصولات است که علاوه بر اینکه در ایران مصرف بالایی دارد در تمام کشور های دنیا هم از جایگاه خوبی در زمینه صنایع غذایی برخوردار است.
فروش و صادرات عمده شکلات تخته ای که در ایران با کیفیت بسیار خوبی توسط کارخانجان شکلات سازی تولید می شود را ما با بهترین شرایط انجام می دهیم. اگر تولید کننده و یا تاجر این نوع محصولات هستید همین حالا برای همکاری با ما در ارتباط باشید.

صادرات شکلات و پاستیل

صادرات شکلات و پاستیل

صادرات شکلات و پاستیل تولید ایران را با بهترین شرایط به تمام کشور های دنیا انجام می دهیم. با توجه به اینکه تولید این نوع محصولات از پیشرفت قابل توجهی در ایران برخوردار است. به همین علت هم کشور های دیگر از محصولات ایرانی استقبال کرده اند.

تنوع در تولید شکلات و پاستیل بسیار فراوان است و همین موضوع باعث رشد روز افزون این نوع خوراکی های حوشمزه شده است یکی از عامل های فروش بالای پاستیل بحث حلال بودن ان است که در ایران در تولید ان کاملا رعایت می شود.

صادرات شکلات خرمایی ایران

یکی از پرطرفدارین شکلات ها و در عین حال جذاب ترین محصولات ایرانی در دنیا شکلات خرمایی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است ما به صورت اختصاصی صادرات این محصول خوشمزه و با کیفیت را انجام می دهیم با ما در ارتباط باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
}
کانال تلگرام