خانه / شکلات تابلت / مرکز فروش عمده شکلات تابلت ۹۹ درصد

مرکز فروش عمده شکلات تابلت ۹۹ درصد

فروش عمده شکلات تابلت به صورت عمده با درصدهای گوناگون کاکائو مخصوصا ۹۹ درصد یکی از بهترین فروش ها است که خریدرانی فروشگاهی دارد هرچند خرید کمتری در هر سفارش انجام می دهند اما بهترین مشتریان این نوع شکلات ها را تشکیل می دهند.
البته عمده فروشان که تامین کننده های فروشگاه ها هستند با توجه به میزان خریدی که دارند از بهترین قیمت ها بهره مند می شوند و در نهایت حاشیه سود خوبی خواهند داشت.

فروش عمده شکلات تابلت

فروش عمده شکلات تابلت

فروش عمده شکلات تابلت در تنوع ۵ نوع شکلات تلخ ۹۹ درصد، ۸۸ درصد، ۷۷ درصد، معمولی و شیری به همراه ۳ نوع میوه ای از قبیل توت فرنگی، پرتقال و موزی در این مجموعه به صورت مستقیم و با بهترین کیفیت ها و قیمت ها انجام می شود.
شکلات تابلت خریدرانی از جنس مغازه دارن دارد که به عنوان تکمیل شدن جنس خرید می کنند البته مصرف کنندگان این نوع شکلات ها درصورت کیفیت مرغوب محصول خریدران خوبی محسوب می شوند.

نمایندگی فروش شکلات

نمایندگی فروش شکلات تابلت ما

شکلات های تابلت شرکت شکلات سازی حلاوت پردیس و یا همان شکلات ما معروف که ۶۴ سال قدمت تولید دارد یکی از بهترین ها است و بالغ بر ۸ نوع شکلات تابلتی با کیفیت از معمولی و شیری تا میوه ای و تلخ ۹۹ درصد در این کارخانه تولید می شود و توسط نمایندگی های فروش این محصول به صورت مستقیم عرضه می شود.
برای خرید در هر کجای کشور که هستید می توانید از طریق راه های ارتباطی در همین سایت اقدام کنید تا محصول خریداری شده توسط شما ۱ روزه به مقصد شهر مورد تایید شما ارسال شود.

مرکز فروش عمده شکلات

مرکز فروش عمده شکلات

مرکز فروش شکلات عمده تابلت و یا انواع شکلات پذیرایی و یا تخته ای باید بتواند در کمترین زمان ممکن درخواست مشتریان را با تنوع در شکلات ها و قیمت های مناسب تامین کند.
با توجه به تنوع شکلات در بازار ایران و تولید در گوشه کنار کشور، ما با تمامی تولید کنندگان همکاری خوبی برای خرید محصول داریم و تمامی محصولات تولیدی انان را چه در داخل کشور و یا فروش صادراتی مستقیم به خریداران عمده می رسانیم.
تامین کارخانجات تولید کننده را هم در زمینه پودر کاکائو با مارک های مختلف و مرغوب انجام می دهیم و همین عامل همکاری متقابل بین تولید کننده و خریداران می شود.

قیمت شکلات تلخ تخته

قیمت شکلات تلخ تخته و تابلت

قیمت شکلات تلخ تخته با توجه به درصد و کیفیت مشخص می شود که نوع پودر کاکائو استفاده شده در زمان تولید بسیار در قیمت تمام شده نقش دارد و همچنین شکلات های تابلتی که کیفیت و درصد تلخی متفاوتی از معمولی و میوه ای تا ۹۹ درصد دارد.
با توجه به میزان خرید مشتریان قیمت ها مشخص می شود البته دراین مجموعه بازرگانی بهترین شکلات های تلخ و تبلت ها با ارزان ترین قیمت و فروش مستقیم از کارخانه محل تولید انجام می شود.
خریداران عمده می توانند با توجه به میزان خرید خود درهرزمان لیست بهترین قیممت ها را زا ما داشته باشند و راه رسیدن به این موضوع ارتباط تلفنی است.

صادرات شکلات تابلت

صادرات شکلات تابلت ایرانی

خوشبختانه تولید شکلات در ایران قدمتی بالای ۵۰ سال دارد و تولید کنندگان از تجربه خوبی در زمینه تولید با کیفیت برخوردار شده اند و همین تجربه انواع شکلات های ایرانی مخصوصا تابلتی ها را صادراتی کرده است بنابراین خریدارانی که قصد صادرات به کشورهای دیگر را دارند هر نوع شکلاتی که نیاز داشته باشند میتوانند با ما هماهنگ شوند و درخواست انان را مستقیم از تولید تحویل دهیم.
صادرات شکلات به کشورهای همسایه ایران که تقریبا فراگیر شده است بسیار با کیفیت انجام می شود و به علت اینکه مرزهای زمینی و دریایی بسیاری ایران دارد بنابراین در کمترین زمان ممکن بار خریدرای شده به مرز ارسال می شود و خریداران می توانند خیلی زود نتیجه بگیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
}
کانال تلگرام