خانه / شکلات تخته ای / خرید شکلات تخته ای قنادی ۳ کیلویی

خرید شکلات تخته ای قنادی ۳ کیلویی

خرید شکلات تخته ای قنادی ۳ کیلویی کاکائویی، تلخ، رنگی با طعم میوه هایی مانند موز و توت فرنگی و پرتقال، شیری و حتی تخته ای cbs را می تواند در قالب کارتن های ۱۲ کیلویی به صورت ۴ قالب ۳ کیلویی در هر کارتن را از این مرکز پخش به صورت ارسال مستقیم و بدون واسطه از کارخانه محل تولید انجام دهید.

خرید شکلات تخته ای قنادی

خرید شکلات تخته ای قنادی

خرید شکلات تخته ای قنادی به صورت کارتن های ۱۲ کیلویی با بهترین قیمت های فروش را می توانید از این سایت داشته باشید، شکلات هایی که صرفا جهت مصارف ترکیبی و روکشی تولید می شود و مورد مصرف بسیار زیاد از طرف قنادی ها و کارخانجات تولیدی مانند کیک و کلوچه و تولید کنندگان بسیاری از محصولات غذایی ترکیبی قرار گرفته است.

در خرید شکلات تخته ای قنادی چند مورد باید در نظر گرفته شود که عبارتند از:

 • قیمت مناسب
 • خرید مستقیم از کارخانه محل تولید
 • امکان تولید و خرید همیشگی محصول
 • کیفیت خوب نسبت به قیمت

قیمت شکلات تخته ای کیلویی

قیمت شکلات تخته ای کیلویی

در قیمت گذاری شکلات تخته ای موارد زیادی وجود دارد که توسط تولید کننده ان انجام می شود مانند اینکه نوع مواد اولیه استفاده شده در محصول چیست و یا اینکه خریداران در چه حجمی ثبت سفارش داشته باشند که این نوع قیمت گذاری توسط فروشنده اصلی انجام می شود اما چون به صورت کیلویی توسط مراکز پخش که همان فروشگاه های لوازم قنادی و یا عطاری ها در سطح شهرها انجام می شود طبیعتا قیمت بسیار بالاتری نسبت به نوع فله ان دارد.

قیمت شکلات تخته ای فله ای

قیمت شکلات تخته ای فله ای

در قیمت شکلات تخته ای فله ای شاهد قیمت اصلی فروش این محصول خواهیم بود یک خریدار عمده در حجم زیاد این محصول را خریداری می کند که در این نوع خرید خریدارن بهترین لیست قیمت فروش را از یک تولید کننده و یا نمایندگی فروش محصول دریافت خواهند کرد.
در خرید شکلات تخته ای قنادی مهمترین عامل برای تصمیمی مناسب کیفیت است که در محصول تولیدی تاثیر خود را خواهد گذاشت و محصول درجه ۱ از سمت قنادی ها وارد بازار می شود حال اگر این کیفیت با قیمتی مناسب هم همراه باشد بهترین نوع خرید شکل خواهد گرفت.

قیمت شکلات تخته ای شکوما

قیمت شکلات تخته ای شکوما

شکلات تخته ای با پودر کاکائو شکوما که به صورت تخته های ۳ کیلویی تولید می شود یکی از شکلات هایی است که مستقیم برای کارگاه ها و کارخانجات تولید کننده تولید می شود که دارای کیفیت نسبتا مناسبی است و این نظر را خریداران این محصول داده اند، در فروش عمده شکلات تخته ای شکوما با توجه به تنوع در نوع محصول قیمت های متفاوتی وجود دارد.
شکلات کاکائویی ویژه در حال حاظر با قیمت ۱۷۹۵۰ تومان عرضه می شود در این مجموعه تولیدی انواع شکلات تخته ای مانند رنگی با طعم موز، پرتقال و توت فرنگی هم در کنار تلخ و ویژه cbs و حتی نسکافه ای ویژه هم تولید می شود.

شکلات تخته ای از کجا بخرم

شکلات تخته ای از کجا بخرم

بسیاری از خریداران که معمولا تولید کنندگان هستند مهمترین دغدغه ای که دارند این است که شکلات تخته ای برای استفاده در کارگاه خود را از کجا بخرم، در جواب این مطلب باید گفت که بهترین روش برای خرید مستقیم این محصول خرید از نمایندگی های فروش مستقیم این محصول است و این خرید را هم می توانید با مراجعه به سایت های فروش معتبر داشته باشید، ما هم در این سایت با توجه به تنوع بسیار زیاد شکلات پیشنهاد خریدی مستقیم و مقرون به صرفه را به شما می دهیم.

مرکز خرید شکلات تخته ای فله 

مرکز خرید شکلات تخته ای فله

در مرکز خرید شکلات تخته ای فله شاهد تنوع بسیار زیاد این محصول خواهید بود و در کنار این تنوع دغدغه همیشگی خود نسبت به تامین فروشگاه و یا کارگاه و کارخانه خود را نخواهید داشت، برای استفاده بهترین شکلات های تخته ای که معمولا به صورت ۳ کیلویی تولید می شود می توانید از همین حالا با ما در ارتباط باشید تا علاوه بر دریافت مشاوره رایگان از انواع محصولات موجود بهره مند شوید و در نهایت یک تولید بسیار با کیفیت و ارزان را راهی بازارهای فروش کنید.

قیمت فروش شکلات تخته ای ما

قیمت فروش شکلات تخته ای ما

شکلات تخته ای ما با سابقه بسیار زیادی که در ایران دارد می تواند نیاز شما تولید کننده و یا مصرف کننده را براورده کند این مجموعه تولیدی با سابقه ای حدود ۶۰ سال تولید در خدمت به صنعت شکلات نقش های زیادی داشته است، قیمت فروش شکلات تخته ای ما را با توجه به تنوع بسیار زیاد محصولات نمی توان در این مطلب گذاشت بلکه شما می توانید در هر زمان در ارتباط با ما از بهترین لیست قیمت برخوردار شوید.

بهترین قیمت شکلات تخته ای پارمیدا

بهترین قیمت شکلات تخته ای پارمیدا

شکلات پارمیدا از نوع تخته ای ان دارای ۳ نوع است که به شکلات های تخته ای دارک و شیرین و شیری معروف است که بهترین قیمت ها را برای فروش عمده برای شما در نظرگرفته ایم، شکلات تلخ تخته ای ۳۹۵۰۰ تومان شکلات شیرین ۳۵۵۰۰ تومان و شکلات شیری هم ۳۵۵۰۰  تومان است.
شکلات پارمیدا یکی از با کیفیت ترین شکلات های موجود در بازار است که در تولید محصولات ذکر شده در بالا از کره کاکائو استفاده می شود که این خود نشان دهنده اهمیت مصرف این محصول از سمت خریدارن است.

تولید عمده شکلات تخته ای  

تولید عمده شکلات تخته ای

پودر کاکائو در تولید شکلات به ویژه شکلات تخته ای نقش بسیار زیادی دارد که به صورت کیسه های ۲۵ کیلویی در بازار با مارک های مختلف عرضه می شود یک تولید کننده عمده شکلات تخته ای با توجه به اهمیتی که برای محصول خود قائل است می تواند بهترین نوع مواد اولیه را به کار ببرد بنابراین ما محصولاتی را برای فروش عمده خود در نظر می گیریم که خریدارن خود را نسبت به کیفیت راضی نگه داریم پس برای خرید بدون دغدغه برای قیمت و کیفیت شکلات تخته ای از همین حالا اقدام کنید.

نمایندگی فروش شکلات تخته ای

نمایندگی فروش شکلات تخته ای

بر خلاف سایر نمایندگی های فروش که به صورت تک محصولی فعالیت دارند و محدود به شهرهایی خاص هستند ما تمامی برندها را بدون محدودیت زمانی و مکانی در خصوص شکلات تخته ای به فروش عمده می رسانیم البته لازم به ذکر است که فروش فقط عمده است و با قابلیت ارسال مستقیم و بدون واسطه انجام می شود.
در این مجموعه شاهد فروش محصولات زیادی خواهید محصولاتی که زمینه ساز تجارت خوبی برای یک خریدار می شود مانند:

 • شکلات تخته ای در انواع ان
 • شکلات پذیرایی ایرانی و خارجی
 • پودر کاکائو
 • کره کاکائو
 • انواع دانه قهوه خام و رست داده شده
 • پودرهای نوشیدنی گرم مانند کافی میکس، هات چاکلت، کاپوچینو و چای ماسالا
 • تنواع پاستیل ایرانی و پاستیل خارجی

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
}
کانال تلگرام