خانه / مارشمالو اسپانیا / خرید پاستیل مارشمالو در تهران

خرید پاستیل مارشمالو در تهران

خرید پاستیل مارشمالو در تهران را در وزن های ۱۰۰۰ گرمی و ۱۰۰ و ۱۰ و ۲۰۰ گرمی به صورت عمده می توانید از ما داشته باشید، یکی از بهترین مارشمالو های موجود در بازار ایران که به صورت مستقیم از واردات را عرضه می کنیم این محصول مارشمالو با نام تجاری مستر مالو محصول اسپانیا است که با بهترین کیفیت و تاریخ مصرف است.

درباره مارشمالو بیشتر بدانیم

این محصول احتمال می رود که در ابتدا به عنوان یک ماده دارویی تولید شده است، به این دلیل که عصاره لزج مانند ان از ریشه گیاهی به نام مارشمالو در اصطلاح محلی به نام پنیرک پف نبات به دست می اید، این عصاره زمانی به عنوان رفع گلو درد کاربرد داشته است و حتی بخش های دیگر گیاه مارشمالو مصرف دارویی داشته است.
جدایی از رژیم هایی که برای کاهش وزن و یا عدم مصرف قند برای استفاده این گیاه در نظر گرفته شده، بسیاری از افراد مارشمالو های خاصی را جایگزینی مناسب برای فراورده های گوشتی می دانند به این دلیل که ژلاتین بکار رفته در مارشمالو منشاء حیوانی ( گاوی ) دارد و همین موضوع برای تهیه کیک های رژیمی که مارشمالو در ان استفاده می شود تاثیر گذار است.

خرید پاستیل مارشمالو

خرید پاستیل مارشمالو

مارشمالو از خانواده پاستیل است به این دلیل که در تولید ان از ژلاتین مانند پاستیل به کار می رود پس برای خرید و فروش مارشمالو باید به مانند پاستیل و از محل های مورد نظر برای پاستیل این محصول را تهیه کرد.
خرید پاستیل مارشمالو را به صورت عمده می توانید از مراکز فروش پاستیل و یا نمایندگی های مستقیم پخش مارشمالو انجام دهید که همین سایت هم انواع مختلف مارشملو را به صورت ۱۰۰، ۱۵۰، ۲۰۰ و ۱۰۰۰ گرمی را به صورت عمده به فروش می رساند.

قیمت مارشمالو کیلویی

قیمت مارشمالو کیلویی

خرید پاستیل مارشمالو و قیمت مارشمالو کیلویی بستگی به نوع برند و کشور سازنده ان دارد البته فروش کیلویی و ان هم عمده بیشترین سود را برای یک خریدار عمده دارد و گاها مشاهده می شود که خریداران عمده مارشمالو های ۱ کیلویی تا ۸۰ درصد این محصول را بالاتر از قیمت خرید می فروشند البته در فروشگاه های جزئی فروشی و این خود نشان دهنده حاشیه سود بسیار زیاد برای فروش فله است.

قیمت انواع پاستیل خارجی

قیمت انواع پاستیل خارجی

پاستیل خارجی دارای قیمت تقریبا مشترکی برای فروش عمده است مانند پاستیل ترکیه ای ببتو که ۵۳ هزار تومان است و حدود بالغ بر ۵۰ نوع و طعم است و یا گلوسیناس اسپانیا هم که کیلویی ۵۳ هزار تومان است. اما بعد از اینکه این پاستیل ها برای فروش به فروشگاه ها منتقل می شوند و صحبت خرید عموم مردم برای خرید مطرح می شود گاها از رشد قیمتی ۱۰۰ درصدی برخوردار می شود و حاشیه سود یک خریدار عمده را برای فروش جزئی بسیار بالا می برد.

خرید مارشمالو کبابی

خرید مارشمالو کبابی

مارشمالو باربیکیو در اصطلاح کبابی یکی از بهترین مارشمالو هایی است که مورد استقبال خریداران قرار گرفته است و در وزن های ۲۰۰ گرمی و ۱ کیلویی با برند مستر مالو اسپانیا در این مجموعه به صورت مستقیم از واردات عرضه می شود در کنار مارشمالو کبابی انواع دیگری از مارشمالو های مستر مالو (mr.mallo) با نام های ادم برفی، لیمو، هندوانه، رنگین کمان، پولس در وزن های ۱۰۰، ۱۵۰، ۲۰۰ و ۱ کیلوگرمی به صورت عمده عرضه می شود البته با قیمت دست اول و بدون واسطه.

واردات مارشمالو مستر مالو

واردات مارشمالو مستر مالو

هر محصول خارجی واردکنندگانی دارد و تمایل خریدان عمده هم خرید از ان وارد گنندگان به صورت عمده است در مورد مارشمالو مستر مالو باید گفت که این محصول انحصارا توسط یک شرکت وارد می شود و زمینه زیادی در بازار ندارد و خوشبختانه واسطه ها هم توان خرید و فروش این محصول و در نهایتا دوگانگی قیمتی برای این نوع مارشمالو خارجی را ندارند.
پس با توجه به توضیحات داده شده شما خریدار عمده مارشمالو مستر مالو اسپانیا می توانید بدون دغدغه با ما در ارتباط باشید تا بهترین نوع از نظر کیفیت و قیمت یک مارشمالو خارجی اصل را در اختیار شما قرار دهیم.

ویژگی های مارشمالو مستر مالو

ویژگی های مارشمالو مستر مالو

مارشمالو مستر مالو اسپانیا دارای خاصیت های تغزیه ای بسیار فراوانی است که توضیحات درباره این خاصیت ها از بحث تجاری در این سایت فاصله دارد و به ریز توضیحات اشاره ای نمی کنیم و فقط تیتر وار به برخی از خواص مارشمالو مستر مالو خواهیم پرداخت:

  • مستر مالو از ژلاتین صد در صد گاوی تولید شده و فاقد پکتین ژلاتین مصنوعی می باشد.
  • مستر مالو یک محصول گلوتن فری است. ( یعنی فاقد ۲ پروتئین گلیاتین و گلوتلین است )
  • مستر مالو یک محصول لاکتوز فری است. ( فاقد نوعی قند موجود در شیر و حتی چربی و روغن های سیس و ترانس است )
  • مستر مالو یک محصول جی ام او فری است. ( تراریخته یا دستکاری شده ژنتیکی نیست )

فروش عمده شکلات تلخ تخته ای

فروش عمده شکلات تلخ تخته ای

در کنار فروش عمده پاستیل و عرضه عمده مارشمالو انواع شکلات تلخ تخته ای و پذیرایی هم قابلیت فعالیت گسترده را دارد که یک مجموعه بسیار متنوعی تشکیل گردد. پس ما در این سایت انواع پاستیل های ایرانی و خارجی را به همراه مارشمالو های متنوع را در کنار شکلات های ایرانی و خارجی را عرضه خواهیم کرد تا یک خریدار عمده در هنگام خرید قدرت انتخاب بیشتری داشته باشد و در نهایت فروشگاه خود را از لحاظ تنوع جنس تامین کند بنابراین مستقیم خرید کنید تا بهترین ها را برای خود داشته باشید.

مرکز پخش مارشمالو و ابنبات چوبی

مرکز پخش مارشمالو و ابنبات چوبی

ابنبات چوبی ایا بازاری مناسب در کنار مارشمالو دارد؟ در جواب باید گفت که کلاس یک فروشگاهی که صرفا مارشمالو و پاستیل کار می کند بسیار بالا است به دلیل اینکه محصولات فانتزی را می فروشد محصولاتی که مورد توجه قشر خاصی از خریدارن است بنابراین بهترین جایگاه ابنبات چوبی های زیبا در بازار در کنار همین محصولات و مغازه های پاستیل فروشی است البته لازم به ذکر است که سود ابنبات چوبی خارجی بسیار زیاد است و توجیه اقتصادی خوبی برای فروشندگان این نوع محصولات دارد.
پس خرید پاستیل مارشمالو را به همراه انواع پاستیل های ایرانی و خارجی را در کنار شکلات تلخ و ابنبات چوبی را می توانید از یک مرکز پخش داشته باشید تا بهترین سودها از این خرید اینترنتی شامل حال شما شود برای اطلاع از لیست محصولات با ما در اتباط باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
}
کانال تلگرام