خانه / شکلات خارجی / خرید شکلات نوتلا اصل ۷۵۰ گرمی المان

خرید شکلات نوتلا اصل ۷۵۰ گرمی المان

خرید شکلات نوتلا اصل ۷۵۰ گرمی المان، شکلات نوتلا از استقبال زیادی در دنیا برخوردار است ایران هم یکی از این بازار های مصرف را دارد شما از این مرکز پخش می توانید انواع شکلات های نوتلا با وزن های متفاوت مخصوصا ۷۵۰ گرمی اصل المان را خریداری کنید.

قیمت شکلات 630 گرمی نوتلا

قیمت شکلات ۶۳۰ و ۴۰۰ گرمی نوتلا

قیمت شکلات ۴۰۰ گرمی نوتلا تحویل در تهران در این تاریخ ۴۷ هزار تومان است که به صورت ۱۵ غدد در کارتن است و همینطور ۶۳۰ گرمی نوتلا با ۱۵ عدد در کارتن در کنار ۷۵۰ گرمی ۱۲ تایی در کارتن این شکلات ها دارای تاریخ جدید مصرف و محصول اصل در اختیار خریداران قرار می گیرد.

پخش نوتلا سطلی در بازار

پخش نوتلا سطلی در بازار

شکلات نوتلا با وزن ۳ کیلو گرمی در ظرف های سطلی هم در بازار پخش می شود البته با توجه به وارداتی بودن این محصول این امکان وجود دارد که به صورت کامل همه وزن ها همیشه در بازار موجود نباشد.
نوتلا محصولی است که در ترکیب ان از مغز فندق استفاده می شود و ما ایرانیان مخصوصا در صبحانه خاطرات زیادی با این شکلات خوشمزه داریم برای خرید عمده این محصول با کیفیت اصل المان با این مرکز پخش در ارتباط باشید.

خرید شکلات نوتلا اصل

خرید شکلات نوتلا اصل

خرید شکلات نوتلا اصل را همه فروشگاه های معتبر و یاشیرینی پزی های بزرگ همه شهرها انجام می دهند. حتی یکی از محصولات پر فروش این واحد های فروش می باشد با توجه به اینکه این مجموعه به صورت عمده انواع شکلات نوتلا را با وزن های ۷۵۰، ۶۳۰، ۴۰۰ در کنار دیگر وزن ها توزیع می کند شما می توانید برای تامین این محصول با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی پخش شکلات های نوتلا

در هر محصولی اگر نمایندگی به صورت انحصاری پخش ان را انجام دهد نیاز مشتریان بدون هیچ دغدغه ای براورده می شود برای خرید شکلات نوتلا هم می توانید از نمایندگی های پخش این محصول بهره ببرید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده انواع مارک شکلات

فروش عمده انواع مارک شکلات خارجی، پاستیل

فروش عمده انواع مارک شکلات خارجی، پاستیل، بهترین برندهای شکلات خارجی در ایران که ۱۰ …

}
کانال تلگرام