خانه / شکلات تلخ / قیمت عمده شکلات تلخ کیلویی

قیمت عمده شکلات تلخ کیلویی

قیمت عمده شکلات تلخ کیلویی با توجه به مارک و کاکائو مصرفی در ان مشخص می شود، شکلات هایی تلخ گفته می شود که هر چه مقدار کاکائو در ان بیشتر باشد درصد شکر کمتر می شود و در نتیجه تلخی شکلات بالاتر می رود.

قیمت شکلات تلخ کیلویی

قیمت شکلات کیلویی ایرانی

در ایران شکلات های با کیفیت بالایی تولید می شود و در بازار هم مورد استقبال زیادی از سمت خریداران قرار گرفته است، شکلات هایی مانند کادویی، پذیرایی، فانتزی، تافی، تخته ای، ابنبات بسته ای و کیلویی، که نوع کیلویی ان مورد توجه عمده فروشان است و با توجه به تفاوت قیمت عمده کیلویی این نوع شکلات ها از قیمت مناسب تری نسبت به بسته بندی ان برخوردار است.

 خرید عمده شکلات ایرانی

خرید عمده شکلات ایرانی

در بازار شکلات های زیادی عرضه می شود که محصولات ایرانی در ان از تنوع بالایی برخوردار است و به طور کل با نام های شکلات شیری، سفید و تلخ شناخته می شوند تمام محصولاتی که در کارخانجات ایران تولید می شود را ما در صورت خرید عمده شما تامین خواهیم کرد و در این سایت خریداران به راحتی می توانند برای خرید عمده شکلات ایرانی خود اقدام کنند.

قیمت عمده شکلات تلخ کیلویی

قیمت عمده شکلات تلخ کیلویی

قیمت عمده شکلات تلخ کیلویی ۱۰۰ درصد به شرایط قیمت کاکائو بستگی دارد و چون این محصول هم کاملا وارداتی است بنابراین تولید کنندگان شکلات به سختی می توانند قیمت مشخص را داشته باشند، تولید اولین قسمتی است که با تغییر قیمت در بازار اسیب می بیند. با توجه به این موضوع و عدم امکان قیمت گذاری در سایت تمامی قیمت های روز را با ارتباط گرفتن شما اعلام می کنیم.

شکلات تلخ دارای انواع مختلف است

شکلات تلخ که در سال های اخیر مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته ار تنوع در تولید برخوردار است و اکثر برندهای شکلات ایران این محصول را تولید می کنند و با وتوجه به درصد استفاده کاکائو و مشتقات ان این شکلات ها متفاوت می شوند. تولبد شکلات تلخ از ۶۰ درصد حتی تا ۹۹ درصد هم برای فروش تولید می شود و هم در بازار از مصرف زیادی برخوردار است. نام هایی نظیر باراکا، ایدین، شیرین عسل و بسیاری مارک های دیگر خیلی با کیفیت این کار را انجام داده اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش شکلات تلخ باراکا 70 درصد

فروش شکلات تلخ باراکا ۷۰ درصد

فروش شکلات تلخ باراکا ۷۰ درصد به صورت عمده و قیمت کارخانه، یکی از شکلات تلخ …

}
کانال تلگرام