خانه / پودر کاکائو / پودر و کره کاکائو خرید

پودر و کره کاکائو خرید

پودر و کره کاکائو خرید با بهترین قیمت مستقیم از واردات در کیسه و کارتن های ۲۵ کیلویی، یکی از مهمتین مواد اولیه کارخانجات تولید بعضی صنایع غذایی کره و پودر کاکائو است که ما با بهترین زمان ممکن و قیمت مستقیم از واردات برای همه مشتریان خود تامین خواهیم کرد.

پودر و کره کاکائو خرید

پودر و کره کاکائو خرید

پودر و کره کاکائو خرید ان یکی از اصلی ترین خرید کارخانجات تولیدی مانند شکلات، بستنی، لبنیات، کیک و کلوچه و حتی ارایشی بهداشتی است که شما می توانید این محصولات را با بهترین کیفیت ها و مارک های موجود در بازار از این مرکز پخش تهیه کنید.
با توجه به اینکه ما مستقیم از واردات پودر و کره کاکائو را برای مشتریان خود ارال می کنیم بنابراین مقدار سفارش بسیار در ارسال و قیمت اهمیت دارد پس برای مجموعه تولیدی خود هر مقدار که این محصولات را نیاز داشته باشید می توانید به ما سفارش دهید و بدون همیچ محدودیتی برای شما تامین خواهیم کرد.

فروش کره کاکائو در تهران

فروش کره کاکائو در تهران

فروش کره کاکائو مانند پودر کاکائو در تهران با قیمت های مستقیم انجام می شود البته به خرید شما که از کدام بازرگانی فروش این خرید را انجام می دهید بر می گردد به این دلیل که واسطه در تامین این محصولات بسیار زیاد هستند و قیمت ها را هم دستخوش قیمت های خود قرار می دهند.

پیشنهاد ویژه کره کاکائو

پیشنهاد فروش کره کاکائو و پودر کاکائو

ما در این مرکز پخش به تولید کنندگانی که تمایل به خرید مستقیم و تحویل از گمرک را داشته باشند این پیشنهاد را می دهیم که با ارائه مجوز تولید خود با ما همزاه باشند تا به صورت خریدی کاملا مقرون به صرفه محصول مورد نظر خود را ترخیص کنند البته با قیمت های فوق العاده ارزان تر از بازار پس برای رسیدن به این مهم و تامین مواد اولیه کارخانه خود با ما در ارتباط باشید.

خرید کره کاکائو خوراکی

خرید کره کاکائو خوراکی

کره کاکائو که همه ما با رنگ و بوی ان اشنا هستیم به صورت ماده ارگانیکی هست که در زمان فراوری دانه کاکائو بدست می اید و فواید بسیار زیادی برای پوست و بدن انسان دارد. این محصول دارای رنگی زرد به مانند کره حیوانی است و دارای بوی شکلات است کره کاکائو دارای مصارف خوراکی از قبیل شکلات و لبنیات است و به عنوان مصارف غیر خوراکی در تولید لوازم ارایشی و بهداشتی هم از ان استفاده می شود.

فروش کره کاکائو شیرین عسل

فروش ویژه کره کاکائو شیرین عسل

کره کاکائو در ۲ نوع بودار و بدون بو در کارخانه شیرین عسل تولید می شود و با توجه به رضایت مشتریان ما از خرید این محصول ما هم برای فروش عمده و گسترده تر ان امادگی این را داریم که به صورت فروش ویژه کره کاکائو شیرین عسل را به تمام نقاط کشور از ۱ کارتن تا فروش بی نهایت به صورت ارسال مستقیم از کارخانه انجام دهیم.
در مورد پودر کاکائو هم این مطلب لازم به ذکر است که برای خرید هر نوع پودر کاکائو می توانید از همین حالا برای خرید عمده با ما در ارتباط باشید تا بهترین ها را از نظر کیفیت و قیمت پیشنهاد دهیم.

مرکز پخش جانشین کره کاکائو

مرکز پخش جانشین کره کاکائو

با توجه به قیمت بالای کره کاکائو و عدم تمایل تولید کنندگان به کره کاکائو ماده ای دیگر به نام جانشین کره کاکائو با نام سی بی اس در بازار موجود است که ان هم با توجه به داشتن خصوصیاتی مورد پسند تولید کنندگان قرار گرفته قیمت مناسب سی بی اس اصلی ترین عامل برای انتخاب نهایی یک تولید کننده است.
برای خرید شکلات و کره کاکائو که توسط این مجموعه به صورت مستقیم انجام می شود از طریق سایت ما اقدام فرمایید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پودر کاکائو ارزان

مرکز فروش پودر کاکائو ارزان در تبریز

فروش پودر کاکائو ارزان ۱۰-۱۲ مخصوص پودرهای فله ۲۵ کیلویی که برای تولید در کارخانجات …

}
کانال تلگرام