خانه / پودر کاکائو هلندی / پودر کاکائو هلندی | خرید و فروش عمده

پودر کاکائو هلندی | خرید و فروش عمده

پودر کاکائو هلندی خرید و فروش عمده ان به صورت مستقیم از واردات در قالب کیسه های ۲۵ کیلویی در این سایت فروش انجام می شود پودر کاکائویی که با چربی بین ۱۰ -۱۲ بسیار مورد استقبال کارخانجات تولیدی مخصوصا بستنی و شکلات در ایران قرار گرفته است.

خرید و فروش پودر کاکائو هلندی

خرید و فروش پودر کاکائو هلندی

خرید و فروش پودر کاکائو هلندی را با بهترین قیمت های وارداتی از ما در تناژ بالا می توانید داشته باشید پودر کاکائو با درصد ۱۰-۱۲ یکی از بهترین پودر هایی است که در بازار کارخانجات لبنیات از ان برای فروش استقبال می کنند.
در هلند درخت کاکائو کشت نمی شود بلکه کارخانجات فراوری بهترین دانه های کاکائو از کشورهای صاحب این محصول را خریداری می کنند و پس از فراوری و جدا کردن کره کاکائو پودر ان را به کشورهای دیگر جهان صادر می کنند. خرید و فروش پودر هلندی در ایران هم بسیار گسترده است.
ما در این سایت علاه بر خرید و فروش پودر کاکائو هلندی انواع پودر های کاکائو با کیفیت و مورد استفاده برای فروش به مشتران خود را هم اگر وارد کننده این محصول هستید را هم از شما خریداری خواهیم کرد.

قیمت پودر کاکائو لوکس فاین

قیمت پودر کاکائو لوکس فاین

پودر کاکائو دیگری که در بازار بسیار مورد توجه قرار گرفته است پودر کاکائو لوکس فاین ۱۰-۱۲ است که این نوع پودر هم در بازار کارخانجات مواد غذایی به دنبال خرید عمده ان هستند و ما لوکس فاین را هم به قیمتی به شما خواهیم داد که در ایران رقیبی برای قیمت فروش متصور نشود با ما برای تامین مجموعه های تولید مواد غذایی خود که به پودر کاکائو عمده نیاز دارد گام بردارید.

مرکز پخش پودر کاکائو عمده

مرکز پخش پودر کاکائو عمده

مرکز پخش پودر کاکائو عمده باید از ویژگی هایی برخوردار باشد که یک خریدار عمده با اولین تماس احساس خوشایندی داشته باشد و با قیمت های مناسب و کیفیت بالا برای محصولات خود نشان دهد که مرکز پخش یعنی منافع خریدار و فروشنده و نه یک جانبه گرایی برای فروش محصول.
پس ما در این مرکز پخش پودر کاکائو، کره کاکائو، دانه کاکائو، انواع شکلات های تخته ای تلخ و پذیرایی، انواع پاستیل های ایرانی و خارجی، انواع قهوه های فوری و در نهایت انواع دانه های قهوه رست شده و خام را به صورت عمده و دست اول به صورت عمده فعالیت داریم.

فروش عمده دانه کاکائو

فروش عمده دانه کاکائو

دانه کاکائو در ایران کم است و دانه هایی هم که وارد می شود به قیمت های چند برابری عرضه می شود ما این امکان را داریم که دانه های مورد نیاز شما را هم در تناژ بالا خریداری کنیم و به شما به صورت مستقیم از واردات تحویل دهیم.
با توجه به اینکه به صورت مداوم از ما درخواست دانه کاکادو توسط افراد مختلف با گرایش های صنفی مختلف می شود مانند پزشکان و یا محققین و یا کارخانجات مواد غذایی درخواست و مصرف کارخانه ای این محصول برای اینده ای نزدیک بسیار بالا خواهد بود.

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
}
کانال تلگرام