خانه / کافی میکس پذیرایی / کافی میکس پذیرایی ( ۴۰۰ عددی )

کافی میکس پذیرایی ( ۴۰۰ عددی )

کافی میکس پدیرایی ( ۴۰۰ عددی ) ۳ در ۱ که به نسکافه با شکر در بازار شناخته می شود بدون شک با ارزش ترین خرید برای مجموعه های پذیرایی است دلیل ان هم جدای از کیفیت بسیار مطلوب قیمت محصول است که برای این مراکز مهم است.
کافی میکس ها بطور کل ۲ نوع هستند نوع با شکر که به ۳ در ۱ معروف است و بدون شکر که ۲ در ۱ نام دارد نوع اول با شکر مورد توجه بسیاری از مراکز پذیرایی و سوپر ها قرار دارد اما موارد استفاده نوع ۲ در ۱ خاص تر است و مشتریان مربوط به خود را دارد.

کافی میکس پذیرایی

کافی میکس

کافی میکس پذیرایی باید چند ویژگی داشته باشد که می شود به تعداد مورد نظر در بسته بندی و یا کارتن اشاره کرد که اگر بیشتر باشد قیمتش کمتر است مانند همین ۴۰۰ عددی های موجود و دیگر اینکه ساشه های مورد نظر که مورد مصرف یک نفر قرار می گیرد باید با بهترین مواد اولیه های موجود پر شده باشد که این مطلب خود نیاز به توضیحات بسیار زیادی دارد.
بنابراین نوع خرید و محل خرید انواع کافی میکس از اهمیت بالایی برخوردار است که به راحتی این ممکن انجام نمی شود اما اگر با مراکز فروش مستقیم از تولید در ارتباط باشید کاری بدون دغدغه را انجام خواهید داد.

قیمت کافی میکس

در مورد قیمت کافی میکس ۴۰۰ تایی ذکر مطلب ضروری است که نسبت به کافی میکس های دارای بسته بندی ۲۰ و یا ۲۵ تایی حدود ۱۰۰ تومان ارزان تر است که در سفارش های حجمی که مجمتع های پذیرایی دارند این اختلاف قیمت کاملا محسوس است پس برای جلوگری از هزینه بیشتر و حتی کمتر شدن هزینه حمل می توانید با ما سفارش خود را قطعی کنید.

کافی میکس فله

کافی میکس فله

بسیاری از کافی شاپ ها و یا مجمع های پذیرایی ترجیح می دهند که از محصول فله به جای ساشه برای مشتریان خود استفاده کنند که ما با توجه به اینکه از نظر تولید و تحویل ساشه و فله مشکلی نداریم این نوع کافی میکس ۳ در ۱ و ۲ در ۱ را هم فله اماده می کنیم.
البته اگر مشتریان در بازار به دنبال قیمت کمتر باشند این موضوع را هم باید در نظر بگیرند که یک کیفیت را نمی شود در چند برند بدست اورد و اینکه تجربه ما نشان می دهد که در خرید انواع کافی میکس ها دقت لازم باید انجام شود تا در نهایت مصرف کنندگان از مجموعه و یا مراکز فروش راضی باشند.

مواد تشکیل دهنده کافی میکس

مواد تشکیل دهنده کافی میکس

ان کافی میکسی مورد اعتبار و قبول مصرف کننده است که از مواد تشکیل دهنده سالم برخوردار باشد که از نظر ما بهترین کافی میکس تولیدی باید دارای ۳ محصول اصلی قهوه فوری، کافی میت ( کافی کریمر ) و شکر در نوع ۳ در ۱ و بدون شکر در نوع ۲ در ۱ باشد.
گاها پیش میاد که کافی میکس ها از مالتو دکسترین و اسانس هم برخوردار باشد که این مورد هم تقریبا مشکلی ندارد اما مواد اضافه در کافی میکس که متاسفانه بسیار فراوران هم انجام می شود مورد قبول برای کیفیت مطلوب نیست.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
}
کانال تلگرام