خانه / گرانول کاکائو / تولید کننده گرانول کاکائو مخصوص کاپوچینو

تولید کننده گرانول کاکائو مخصوص کاپوچینو

تولید کننده گرانول کاکائو مخصوص کاپوچینو با بهترین کیفیت و عرضه با ارزان ترین قیمت ها و قابل استفاده در تمامی دستگاه های ساشه زنی، گرانول با کیفیت کاکائو را بعد از مدت ها توانستیم تولید کنیم تا دغدغه تولید کنندگان ساشه کاپوچینو برای گرانول همراه محصول برطرف شود.

تولید کننده گرانول کاکائو

تولید کننده گرانول کاکائو

تولیدکننده گرانول کاکائو تنها هدفی که دارد تولید محصولی است که کاربردی جزء زیبایی کاپوچینو در زمان مصرف ندارد دلیل ان هم استفاده 5 دهم گرم در شاسه های کوچک همراه کاپوچینو است.
بنابراین این زیبایی با گرانول های قابل مشاهده همراه کاپوچینو که توسط مصرف کننده روی کف ریخته می شود بیشتر نمایان می شود و همین موضوع گاها باعث تایید کیفیت برند مورد نظر توسط خریداران می شود نتیجه این تایید فروش بسیار بالای محصول شما است.

کاپوچینو عمده با گرانول

کاپوچینو عمده با گرانول

جدای از فروش تناژ در بسته های 15 کیلویی کاپوچینو ما به عنوان تولید کننده کاپوچینو ساشه ای 25 گرمی را هم با کیفیت بسیار مطلوب و تضمینی به همراه ساشه گرمی گرانول کاکائو تولید می کنیم و با بهترین قیمت های رقابتی در اختیار نمایندگان و یا عمده فروشان شهرهای مختلف قرار می دهیم.
ان محصولات پودری ( کاپوچینو، کافی میکس، هات چاکلت، چای ماسالا ) از اهمیت و فروش بسیار زیادی برخوردار هستند که با بهترین مواد اولیه تولید شده باشند نه اینکه برند خاصی فقط نام خود را میفروشد نه محصول با کیفیت خوب را، برای مشاوره اماده خدمت هستیم.

مرکز تولید کاپوچینو فله

مرکز تولید کاپوچینو فله

کاپوچینو فله در سال های اخیر با کیفیت های متفاوتی در مراکز بسته بندی تولید می شود و به طور طبیعی دارای قیمت های مختلفی است که می توان به نوع مواد اولیه داخل میکس اشاره کرد که این اختلاف قیمت و کیفیت را تاثیر گذار است.
ما به عنوان تامین کننده و تولید کننده مواد اولیه این امکان را برای مشتریان فراهم کرده ایم که با توجه به سفارش انان محصول را تولید کنیم و از این بین 2 مورد نمایان است ابتدا قیمت تمام شده با توجه به نوع محصول درخواستی متفاوت است و دوم اینکه صاحب برند و یا بسته بندی خاص همیشه ارامش خاطر برای تامین یک شکل و کیفیت  محصول خود در تمامی زمان ها را دارد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
}
کانال تلگرام