خانه / پودر ژلاتین / قیمت و مشخصات پودر ژلاتین فله ای

قیمت و مشخصات پودر ژلاتین فله ای

قیمت پودر ژلاتین و مشخصات پودر ژلاتین فله ای تفاوت هایی با همدیگر دارند که از پایین ترین بلوم ها  50 تا بالاترین ان که 300 است متغیر می باشد البته در تعیین قیمت میزان سفارش نقش بسیار زیادی دارد.

مشخصات پودر ژلاتین فله ای

پودر ژلاتین فله ای

مشخصات پودر ژلاتین فله ای 25 کیلویی را می شود این طور توضیح داد که: ژلاتین ماده ای است نیمه شفاف جامد، ترد، بی رنگ و تقریبا بی مزه که از کلاژن درون استخوان و پوست جانوران به دست می اید و در تولید پاستیل شکری ترش کاربرد دارد. ( برای کشورهای اسلامی حلال گوشت )
این پودر معمولا جهت عامل ژله ای کننده در صنایع مختلفی از جمله: صنایع غذایی، داروسازی، لوازم ارایشی و بهداشتی استفاده می شود، به طور کل مواد حاوی ژلاتین یا مواد مشابه که قابلیت ژلاتین را دارا باشد ژلاتینی نامیده می شوند.
ژلاتین در تولید برخی ابنبات های چسبناک و همچنین فراورده هایی مانند ژله، پاستیل و مارشمالو و حتی برخی ماست های کم چرب به کار برده می شود در کنار این موارد در صنایع غذایی در تولید مارمالادها، ژله ها، شیرینی ها، انواع بستنی هم کاربرد دارد.
از موارد دیگر کاربرد ژلاتین می شود به شفاف کنندگی نوشیدنی ها و اب میوه ها و نیز در صنایع داروسازی برای تهیه انواع کپسول ها اشاره کرد اگر چه جایگزین هایی مانند سی ام سی ( CMC )، گوارکام، کاراگینان و دیگر صمغ ها در بازار وجود دارد اما هیچکدام خاصیت ژله ای کنندگی و قوام دهندگی ژلاتین را ندارند.

میزان ژله ای کنندگی ژلاتین یا بلوم
سختي ژل مهمترین میزان ژله ای کنندگی است كه اين سختي با قدرت ژلي مشخص مي گردد و به آن بلوم ( Bloom ) ژلاتین گفته می شود. هرمیزان که بلوم ژلاتین بالاتر باشد میزان درجه سختی ژل ان بالاتر است.
بلوم های ژلاتین معمولا از 50 تا 300 است که در اطلاح دو عددی در بازار خطاب می شود مانند 230-250 که اگر ژلاتین قدرت خوبی جهت ژلی شدن داشته باشد بلوم بالاتر نام گذاری می شود و برعکس دارای بلوم پایین تری است.

فروش پودر ژلاتین با کیفیت

فروش پودر ژلاتین

فروش پودر ژلاتین از پایین ترین بلوم ها که حتی به عنوان غذای ماهی هم از ان استفاده می شود تا بالاترین بلوم این محصول البته با کیفیت بسیار مطلوب را در وزن های فله 25 کیلویی تا تناژ روزانه انجام می دهیم. انواع ژلاتین ها از تولید داخل تا وارداتی در بازار موجود است که در این بین چگونگی اطلاع از کیفیت ها و قیمت ها کاری تقریبا دشوار است اما با هماهنگی با ما به این مهم دست پیدا خواهید کرد.

قیمت پودر ژلاتین

قیمت پودر ژلاتین

قیمت پودر ژلاتین و پاستیل خارجی کیلویی که مشخصه ان برند و بلوم ( میزان درجه ژله ای کنندگی محصول ) است با توجه به میزان خرید از وارد کننده و یا تولید کننده مشخص می شود بنابراین بلوم های پایین دارای قیمت های ارزان تری هستند البته با توجه به نوع مصرف در تولید بلوم مورد تقاضای مشتری ها متفاوت است و طبیعتا دارای قیمت های متفاوت هم هستند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پودر ژلاتین

فروش پودر ژلاتین بلوم 230-250

فروش پودر ژلاتین در بلوم های 230-250 و انواع بلوم دیگر در مورد خوراکی و …

}
کانال تلگرام