خانه / کافی میکس / فروش پودر کافی میکس فله ای ۱۰ کیلویی

فروش پودر کافی میکس فله ای ۱۰ کیلویی

فروش پودر کافی میکس فله ای ۱۰ کیلویی با بهترین قیمت عمده و کیفیت محصولی از تولید کننده های ایرانی با عرضه کیسه های ۱۰ کیلوگرمی به سراسر کشور، برای ان دسته از خریدارانی که فروش بالایی در مورد کافی میکس دارند محصول فله ان را برای سود بیشتر در هنگام فروش پیشنهاد می کنیم.

کافی میکس چیست

کافی میکس و ترکیبات ان چیست؟

کافی میکس نوشیدنی بسار خوشمزه است که در زمره نوشیدنی های داغو فوری محسوب می شود و در بسیاری از مکان های عموموی مانند کافی شاپ ها و یا هتل ها مصرف بسیار بالایی دارد.
کافی میکس تشکبیل شده از پودر نسکافه کلاسیک و شیر خشک صنعتی به همراه مقداری شکر که در کارخانه های تولیدی ایران هم به صورت بسیار با کیفیت تولید می شود.

فروش پودر کافی میکس فله ای

فروش پودر کافی میکس فله ای

فروش پودر کافی میکس فله ای در کیسه های ۱۰ کیلویی به صورت فله ای بسته بندی می شود با توجه به مصرف بسیار بالا این محصول دارای تقاضای زیای در بازار است و بیشتر مصرف کنندگان ان را جوانان تشکیل می دهند و یا افرادی که دنبال نوشیدنی جایگزین برای چای هستند مصرف این نوشیدنی داغ را ترجیح می دهند.

پودر کافی میکس را می توانید برای خرید عمده با قیمت های دست اول از این مرکز پخش تهیه کنید که به صورت مستقیم از کارخانه تحویل خریداران خواهیم داد و وجود واسطه برای افزایش ثیمت در این بین نقشی ندارد پس راحت اقدام به سفارش محصول خود کنید.

فروش قیمت مناسب کافی میکس

خرید و فروش قیمت مناسب کافی میکس

خرید از تولید کنندگان کافی میکس یکی از اهداف این مجموعه است و در همین جا از تولید کنندگان انواع قهوه فوری ۱ نفره و عمده فله ای دعوت به همکاری می کنیم تا محصولات خود را البته با قیمت مناسب تولید به ما معرفی بفرمایند تا در بازارهای داخلی و خارجی بهترین فروش ها را داشته باشند.
در مورد خرید کافی میکس این توضیح را می دهیم که خریداران عمده با توجه به نیاز خود به این محصول پر مصرف می توانند این محصول را مستقیم از تولید خریداری کنند و با این اقدام متوجه خرید قیمت مناسب خود خواهند شد پس برای خریدی مقرون به صرفه با ما در ارتباط باشید.

پخش هات چاکلت 10 کیلویی

مرکز پخش هات چاکلت ۱۰ کیلویی

در این مرکز پخش هات چاکلت هم به صورت کیسه های ۱۰ کیلویی عرضه می شود تا دوستاران و خریداران عمده شکلات داغ از این محصولات بی نظیر و ارزان ایرانی بهره ببرند. با توجه به قیمت های بالای هات چاکلت بسته ای، ما نوع فله ان را برای خریداران عمده خود معرفی می کنیم.
با توجه به اینکه هات چاکلت و کافی میکس در ایران به صورت فوق العاده با کیفیت تولید می شود بنابراین صادرات این محصولات هم از اهمیت زیادی برخوردار است برای فروش و صادراتی عمده این دو نوع محصول با ما در ارتباط باشید.

تامین نسکافه و شیرخشک کافی میکس

تامین نسکافه کلاسیک و شیرخشک کافی میکس

کافی میکس مهمترین مواد اولیه ان برای تولید عمده، نسکافه کلاسیک و شیرخشک صنعتی است پس برای اینکه تولید کننده های این محصول تولیدی مقرون به صرفه داشته باشند باید تامین این ۲ مواد اولیه با اهمیت را به درستی داشته باشند تامینی که از کیفیت و قیمت مناسب برخوردار باشد و مهمترین موضوع این تهیه مواد اولیه خرید از مرکز پخشی که به طور مستمر نیاز یک کارخانه تولیدی را تامین کند.

هدف از خرید و فروش اینترنتی کافی میکس

هدف از خرید و فروش اینترنتی کافی میکس

با توجه به اینکه هدف این نوع خرید فروش های اینترنتی در سایت های فروش عمده خریداری و ارسال بار از تولید و یا مستقیم از واردات به کارخانه های تولیدی است بنابراین شاهد حذف واسطه ها در خصوص محصولاتی چون کافی میکس، شکلات داغ، شیرخشک، پودر کاکائو، قهوه، پاستیل از این بین و خریدی ارزان توسط خریداران عمده خواهید بود.
با توجه به تامین مواد اولیه تولید کننده ها مهمترین موضوعی که بسیار اهمیت دارد این است که ما پس از تولید محصول توسط تولید کننده ها به صورت اختصاصی برای فروش در داخل و خارج از کشور اقدام خواهیم کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کافی میکس ارزان

خرید عمده کافی میکس ارزان قیمت

خرید عمده کافی میکس ارزان قیمت به صورت بسته بندی فله ۷ کیلویی در نوع …

}
کانال تلگرام