خانه / شکلات صادراتی / صادرات شکلات با کیفیت ایرانی به ترکمنستان

صادرات شکلات با کیفیت ایرانی به ترکمنستان

صادرات شکلات با کیفیت ایرانی به ترکمنستان از مشهد البته شکلات های تولیدی ۱۰ ها کارخانه، با توجه به هم مرز بودن کشور ترکمنستان با ایران و نزدیکی این کشور به مشهد و امکان ارسال زمینی و سریع بار به ترکمنستان موقعیت خوبی برای تاجران محصولات ایرانی برای صادرات به این کشور فراهم شده است.

صادرات شکلات با کیفیت ایرانی

صادرات شکلات با کیفیت ایرانی

صادرات شکلات با کیفیت ایرانی با ۱۰ ها مارک ایرانی که همه این محصولات با کیفیت فوق العاده بالا تولید می شود به ۱۰ ها کشور انجام می شود. کشورهایی که بسیار از محصولات شکلات ایرانی استقبال کرده اند و روز به روز به این تقاضا افزوده می شود.
با توجه به اینکه تامین جنس و ارسال مناسب یکی از دغدغه های تاجران ایرانی و خارجی است ما در این سایت به راحتی این موضع را برای تامین و ارسال انجام می دهیم و فقط تاجران بار را به راحتی می توانند سفارش دهند با توجه به گوناگونی محصولات ایرانی همین حالا برای تامین محصول مورد نیاز خود با ما در ارتباط باشید.

مرکز صادرات شیرینی و شکلات به عراق

مرکز صادرات شیرینی و شکلات به عراق

در این مرکز پخش صادرات شیرینی و شکلات به کشورهایی همچون عراق در مقدار بسیار بالایی انجام می شود دلیل ان هم علاقه بسیار زیاد عراقی ها به مصرف شیرینی جات هست، شیرینی هایی مانند شیرینی سنتی ایران و انواع شکلات و تافی های با کیفیت ایرانی یکی از پرسفارش ترین محصولات خوراکی تاجران عراقی است.
برای تامین جنس مورد نیاز صادراتی شما تولیدکنندگان شیرینی و شکلات صادراتی می توانید محصولات حود را برای ارسال به کشورهایی همچون عراق به ما بسپارید تا بهترین بازارهای منطقه را در تصرف خود در اورید.

بهترین شکلات های ایرانی برای فروش صادراتی

بهترین شکلات های ایرانی برای فروش صادراتی

معمولا بهترین محصول هر کالایی در کشور مخصوص صادرات در نظر گرفته می شود اما به دلیل کیفیت بالای اکثر شکلات های ایرانی تاجران ایرانی و خارجی را به سمت خود کشانده است به شکلی که از تافی های ارزان قیمت تا بهترین شکلات های تلخ و تزئینی مورد توجه تجار قرار گرفته است و به راحتی در سال ۱۰۰ ها تن از این محصولات خوشمزه ایرانی به خارج از کشور به فروش می رسد و صادر می شود. شما هم شکلات های صادراتی خود را به ما بسپارید.

صادرات پودر کاکائو شیرینی پزی

صادرات پودر کاکائو مخصوص شیرینی پزی به ترکمنستان

صادرات پودر کاکائویی که وارد می شود جالب به نظر می رسد اما به دلیل اینکه اکثر کشور های منطقه کشور هایی مصرف کننده هستند به راحتی هر محصولی که در ایران باشد را خریداری می کنند علت ان هم موقعیت جغرافیایی بسیار خوب ایران است که بنا به گفته تاجران دیگر بار را از ایران خریداری کنند بهتر از هرجای دیگر است و این خود نشان دهنده اهمیت این موضوع است.
یکی از محصولاتی که مورد توجه خریداران عمده کشورهای دیگر قرار گرفته پودر کاکائو است که کاربرد بسیار بالایی در صنعت شیرینی و شکلات سازی دارد کشور ترکمنستان یکی از کشورهایی است که پودر کاکائو مورد نیاز شیرینی پزان و تولید کننده های شکلات را از ایران خریداری می کند.

صادرات انواع پاستیل ایرانی

صادرات انواع پاستیل ایرانی

انواع بسیار با کیفیت پاستیل در ایران تولید می شود و علاوه بر توزیع در بازار ایران توجه خریداران کشورهای دیگر را به خود جلب کرده است و با توجه به مارک های متنوع تولید شده در ایران یک بازار خوبی برای رقابت در کیفیت و قیمت را رقم زده است.
پاستیل هایی که به صورت عمده به فروش می رسند معمولا دارای بسته بندی با وزن های ۱ کیلوگرم و یا ۱۲۰۰ و ۱۵۰۰ گرمی است که طعم و طرح متنوع از اهمیت بالایی در این بین برخوردار هستند. تولید کنندگان پاستیل هم می توانند برای فروش محصولات خود به صورت سراسری با ما در ارتباط باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
}
کانال تلگرام