خانه / پاستیل خارجی / فروش انواع پاستیل ۱۰۰۰ گرمی خارجی

فروش انواع پاستیل ۱۰۰۰ گرمی خارجی

فروش انواع پاستیل ۱۰۰۰ گرمی خارجی ببتو، جلوپی، هاریبو، ویدال ترکیه و اسپانیا در بازار ایران از استقبال بی نظیری برخوردار است، در این فروشگاه انواع پاستیل های برند های مختلف دنیا مخصوص عمده فروشان در بسته های ۱۰۰۰ گرمی که همان ۱ کیلویی است به فروش می رسد.

فروش اینترنتی پاستیل کیلویی

خرید اینترنتی انواع پاستیل کیلویی

با توجه به گستردگی بازار خرید و فروش پاستیل و تنوع زیاد پاستیل های ایرانی و خارجی و وجود واسطه های بسیار زیاد در بازار بهترین روش برای خرید انواع شکلات و پاستیل انجام این مسئله به صورت اینترنتی است.
در این روش انلاین شما به لحظه از انواع مدل های موجود و قیمت های روز و بهترین تاریخ های جنس مطلع می شوید. برای اینکه از اخرین مدل های موجود اطلاعات بیشتری داشته باشید در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگوی تماس شما خواهیم بود.

فروش پاستیل ببتو

قیمت هر کیلو پاستیل کیلویی ببتو

پاستیل های خارجی مخصوصا ترکیه در ایران از استقبال زیادی برخوردار شده است یکی از برندهای معروف این کشور ببتو است که نامی جهانی برای محصولات خود رقم زده است. این نوع پاستیل در قالب مدل ها از قبیل قلبی، نواری، رشته ای و ۱۰ ها مدل دیگر و طعم ها با بسته بندی ۱۰۰، ۲۰۰، ۳۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۵۰۰ گرمی پخش می شود.
انواع پاستیل ببتو دارای قیمت های متفاوتی است که خرید عمده کیلویی این محصول برای فروشندگان حاشیه سود بالایی دارد جنانچه درخواست قیمت تمامی این محصولات را دارید با ما در ارتباط باشید.

فروش پاستیل کیلویی شیبا

فروش پاستیل کیلویی شیبا

پاستیل های کیلویی تولید ایران هم از جایگاه ویژه ای بین مردم برخوردار است یکی از این تولیدات داخلی مارک شیبا است که در سال های اخیر توانسته در ایران مشتریان زیادی را جذب خود کند.
انواع مختلف کیلویی و بسته های کوچک پاستیل شیبا هم با قیمت کارخانه به فروش می رسد و در کمترین زمان ممکن به هر کجای ایران که باشید ارسال خواهد شد.

فروش انواع پاستیل

فروش انواع پاستیل

فروش انواع پاستیل مخصوصا ۱۰۰۰ گرمی ( ۱ کیلویی) مارک های مختلف ببتو و ویدال مخصوص خریداران عمده، فروش پاستیل های ۱۰۰، ۲۰۰، ۳۰۰، ۱۵۰۰ گرمی هم باتوجه به گوناگونی مدل ها و طعم های مختلف این محصول در بازار توسط این مرکز پخش انجام می شود.

بهترین های پاستیل در تنوع و قیمت انواع پاستیل در بازار را از ما بخواهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پاستیل ترکیه ای

قیمت پاستیل ترکیه ای ۱ کیلویی

قیمت پاستیل ترکیه ای ۱ کیلویی، با توجه مارک های ببتو، جیلوپی، پلی با مجموع …

}
کانال تلگرام