خانه / پاستیل خارجی / فروش پاستیل هاریبو ۱۶۰ گرمی در ۳ مدل

فروش پاستیل هاریبو ۱۶۰ گرمی در ۳ مدل

فروش پاستیل هاریبو ۱۶۰ گرمی در ۳ مدل در کارتن های ۳۰ عددی محصول کشور ترکیه به صورت مستقیم . در این مرکز پخش شاهد فروش انواع برندهای ایرانی و خارجی پاستیل در سال ۹۸ خواهید بود برای اطلاع از جدیدترین قیمت ها با ما در ارتباط باشید.

قیمت هاریبو

قیمت پاستیل هاریبو

پاستیل هاریبو با توجه به اینکه یکی از بهترین برندهای ترک است و در ایران هم از خریداران زیادی برخوردار است بنابراین قیمت مناسبی هم نسبت به کیفیت و تنوع در محصولات این مارک است به طوری که در بازار برای خریداران عمده این نوع محصول از حاشیه سود خوبی دارا است. هر چه وزن خرید بالاتر باشد و به صورت فله ای بنابراین برای مشتریان سود بیشتری دارد.

خرید پاستیل ببتو

خرید پاستیل کیلویی ببتو

پاستیل ببتو البته در ایران بسیار رقابت بالایی دارد ولی باز هم برای فروشندگان خرید و فروش این محصول اقتصادی است البته وجود واسطه نقش مهمی برای افزایش این محصول پر طرفدار دارد.
شما می توانید بهترین مدل ها و طعم و رنگ های پاستیل ببتو را از این مرکز پخش به صورت عمده کیلویی و فله ای خرید کنید تا فروشگاهی پر محصول و در عین حال متنوع داشته باشید.

فروش پاستیل هاریبو

فروش پاستیل هاریبو

فروش پاستیل هاریبو در ۳ مدل نوشابه ای، خرسی، ماری انجام می شود هاریبو در مدل های گرمی تولیدات مختلفی دارد که در این صفحه به توضیح در مورد بسته های ۱۶۰ گرمی اشاره شده است. با توجه به مارک های پاستیل ترکیه و استقبال زیاد انها توسط خریداران در ایران اکثر این نوع پاستیل ها با قیمت های واقعی به فروش عمده می رسد.

فروش پاستیل ایرانی و خارجی

فروش عمده انواع پاستیل های خارجی و ایرانی

با توجه به نیاز یک فروشگاه پاستیل فروشی، انواع این محصول در مدل های ایرانی و خارجی از قبیل شیرین عسل و شیبا و یا فینی و زنجبیلی به فروش عمده می رسد. برای اطلاع از تاریخ های مصرف و قیمت های عمده با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش متنوع پاستیل

نمایندگی فروش عمده و متنوع پاستیل خارجی

فروش متنوع پاستیل خارجی در این نمایندگی به صورت عمده و مستقیم از محل انبارهای …

}
کانال تلگرام