خانه / پاستیل / سایت فروش پاستیل ترش و شیرین

سایت فروش پاستیل ترش و شیرین

سایت فروش پاستیل ترش و شیرین پاستیل های ترش مانند مدادی و نواری محصول ترکیه با مارک جیلوپی با وزن ۱۵۰۰ گرمی و یا ترش رشته ای و لقمه ای جوجو در کنار انواع پاستیل های ببتو ویدال و هاریبو از نوع شیرین ان ها و ۱۰ ها نوع دیگر در این سایت به فروش می رسد.

سایت فروش پاستیل

سایت فروش پاستیل

سایت فروش پاستیل و شکلات های ایرانی و خارجی در این سایت شاهد انواع پاستیل های با کیفیت ایرانی در کنار مجموعه ای از پاستیل های کشور ترکیه هستید اگر مغازه دار هستید یا اینکه تصمیم به شروع کردید ما می توانیم بهترین ها را برای شما تامین کنیم.

قیمت پاستیل فله خارجی

قیمت پاستیل فله خارجی

پاستیل های فله خارجی که در میان مارک های مختلفی که در ایران است نقش ببتو بسیار پر رنگ تر است ببتویی که توانسته با بیش از ۵۰ مدل و طعم جای خود را در سبد خرید ایرانیان باز کند.
پاستیل های ترش و شیرین ببتو را در بسته های ۱ کیلویی مخصوص فروش عمده برای مشتریان خود قرار دادیم که قیمت این پاستیل خارجی و نمونه های دیگر در بازار بالاتر است برای اطلاع از لیست قیمتها می توانید در هر لحظه با سایت فروش پاستیل در ارتباط باشید.

پاستیل کیلویی ایرانی

پاستیل کیلویی ایرانی

پاستیل کیلویی ایرانی در بسته بندی های ۱۰۰۰ گرمی و یا ترش های ۱۵۰۰ گرمی مخصوصا مارک های ژلژله و جلیبوی شیرین و یا ۱۲۰۰ گرمی مارابو ترش و ۱۰ ها مدل ترش و شیرین دیگر مخصوص مارک های مختلف ایرانی برای فروش عمده در این مرکز پخش به قیمت کارخانه برای خریداران ما در نظر گرفته شده است.

فروش عمده پاستیل کیلویی

فروش عمده پاستیل کیلویی

پاستیل عمده را مشتریانی خرید دارند که از فروش بالای کیلویی برخوردار هستند و یا اینکه در شهر خود به صورت عمده مشغول فعالیت هستند در هر ۲ صورت برای تامین جنس خود می توانید با این مجموعه در ارتباط  باشید تا اینکه از فروش های ویژه و متنوع ما اگاه باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده پاستیل

شرکتهای بازرگانی و تولید کننده پاستیل

تولید کننده پاستیل در ایران که رابطه مستقیم برای فروش با شرکتهای بازرگانی دارند در …

}
کانال تلگرام