خانه / دانه قهوه خام / فروش دانه قهوه خام 2 نوع

فروش دانه قهوه خام 2 نوع

فروش دانه قهوه خام 2 نوع عربیکا و روبوستا محصول کشور های مختلف و موجود در ایران، دانه قهوه با توجه به 2 نوع عربیکا و روبوستا در بازار با قیمت های مختلف به فروش می رسد در این بین عده ای از خریداران به صورت عمده دانه خام قهوه را خرید دارند.

فروش دانه قهوه خام

فروش دانه قهوه خام

فروش دانه قهوه خام در همه شهر ها و یا مراکز فروش انجام نمی شود و این محصول با توجه به فراوانی ان بسیار نوع خام ان کم است علت چیست؟
علت این است که اکثر توزیع کنندگان اصلی دانه قهوه سودی که از رست قهوه می برند خیلی بیشتر از فروش دانه خام است بنابراین ترجیح می دهند که دانه قهوه را خام نفروشند ما در این مرکز پخش فروش انواع دانه قهوه خام را به صورت عمده انجام می دهیم.

مراکز فروش عمده دانه قهوه

مراکز فروش عمده دانه قهوه

در چند شهر از قبیل تهران، مشهد، اصفهان مراکزی به عنوان فروش قهوه فعالیت می کنند به این دلیل است که وارد کنندگان بزرگ قهوه در این شهرها هستند ما برای راحتی خریداران عمده تمام محصولات دانه قهوه عربیکا و روبوستا را در این مرکز پخش بدون در نظر گرفتن موقیعیت جغرافیایی به فروش می رسانیم و در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال خواهد شد.

فروش عمده قهوه فوری

فروش عمده قهوه فوری

قهوه فوری که به عنوان نسکافه از ان در تمام دنیایاد می شود 2 نوع دارد، کلاسیک و گلد که دارای کیفیت های متفاوت و قیمت های گوناگونی هستند نوع نسکافه گلد طعم و عطر بهتر و قیمت بالاتری دارد حال اینکه کلاسیک دارای قیمت پایین تری به گلد است هر 2 نوع این محصول به صورت عمده در مقدار بالا به فروش می رسد.

خرید دانه قهوه عربیکا

خرید دانه قهوه عربیکا

خرید دانه قهوه عربیکا را هم می توانید با گوناگونی محصول حاصل کشور های مختلف از ما داشته باشید دانه قهوه گلد با توجه به کشت ان در کشور های مختلف از کیفیت های مختلفی برخوردار است اما به طور کل دارای عطر و طعم خیلی بهتر از روبوستا است و در نهایت قیمت بالاتری نسبت به روبوستا دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید دانه خام قهوه

خرید دانه خام قهوه ویتنام اسکرین 18

خرید دانه خام قهوه ویتنام که البته در نوع معروف تولید این کشور که همان …

}
کانال تلگرام