خانه / پاستیل خارجی / قیمت پاستیل ترکیه ای ۱ کیلویی

قیمت پاستیل ترکیه ای ۱ کیلویی

قیمت پاستیل ترکیه ای ۱ کیلویی، با توجه مارک های ببتو، جیلوپی، پلی با مجموع حدود ۱۰۰ مدل و طعم حداقل فروش ۱۸ کیلو را با قیمت های وارداتی دست اول در اختیار خریداران عمده این پاستیل های ترکیه ای به صورت بسته های ۱ کیلویی خواهیم گذاشت.

قیمت پاستیل ترکیه ای

قیمت پاستیل ترکیه ای

قیمت پاستیل ترکیه ای متفاوت است پاستیل های ببتو که بالغ بر ۵۰ نوع است بالاتر از مارک های دیگر است که این قیمت بالا حدود ۷۰% نسبت به دیگر برندهای ترک است البته در بازار ایران از استقبال زیادی ببتو برخوردار است.
پاستیل های پلی و جلوپی دیگر مارک های ترک است که با توجه به تنوع و استقبالی که در بازار از انها شده قیمت بسیار مناسب تری نسبت به ببتو دارد برای اطلاعات کامل تر با ما در ارتباط باشید.

قیمت پاستیل 1 کیلویی

قیمت پاستیل فله و ۱ کیلویی

قیمت پاستیل فله و ۱ کیلویی نسبت به بسته های گرمی قطعا مناسب تر است و فروشگاه هایی که فروش بالایی دارند قطعا بسته های ۱ کیلویی را در تعداد بالا خرید می کنند تا از قیمت های مناسب تری برخوردار شوند و در هنگام فروش با سود های ۱۰۰ در صدی فروش داشته باشند.

فروش پاستیل ایرانی

فروش پاستیل کیلویی ایرانی

فروش پاستیل های کیلویی ایرانی از قبیل ژلژله و جلیبوی که دارای کیفیت و طعم بسیار بهتری نسبت به دیگر پاستیل ها دارند را  در این مرکز پخش با تنوع بالا برای خریداران عمده انجام می دهیم.
پاستیل های ایرانی برندهای مختلفی را شامل می شود که ژلژله و جلیبوی با توجه به شرایط متفاوت اب و هوایی دچار تغییرات ظاهری نمی شود و طعم های بسیار بهتری دارند.

خرید اینترنتی پاستیل

خرید اینترنتی پاستیل کیلویی

با توجه به تنوع بالای پاستیل و سخت بودن و پر هزینه بودن سفر های فیزیکی از شما به خرید های کم هزینه و سالم تر اینترنتی دعوت می کنیم تا از مراکز پخش مورد اعتماد در فضای اینترنت بهترین مدل ها و طعم های پاستیل را به صورت عمده و بسیار قیمت مناسب تر خرید کنید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش متنوع پاستیل

نمایندگی فروش عمده و متنوع پاستیل خارجی

فروش متنوع پاستیل خارجی در این نمایندگی به صورت عمده و مستقیم از محل انبارهای …

}
کانال تلگرام