خانه / پاستیل ایرانی / مرکز پخش پاستیل مارابو ایرانی

مرکز پخش پاستیل مارابو ایرانی

مرکز پخش پاستیل مارابو ایرانی با طرح های مختلف و دارای طعم های ترش با وزن های ۱۲۰۰ گرمی مخصوص خریداران عمده در سراسر کشور، یکی از پاستیل های ایرانی که دارای کیفیت ماندگاری در هر شرایط اب و هوایی می باشد مارابو است.

مرکز پخش پاستیل مارابو ایرانی

مرکز پخش پاستیل مارابو ایرانی که با کیفیت بالایی تولید می شود نوع ترش این شرکت از اهمیت بالایی برخورار است از طعم میوه هایی که استفاده می شود تا شکل ظاهری همه بر مبنای نیاز بازار و استقبال خریداران است.
شما می توانید این نوع پاستیل را در قالب بسته های ۱۲۰۰ گرمی به صورت عمده خریداری کنید و با توجه نسبت به نمونه های خارجی از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است.

قیمت کیلویی پاستیل مارابو

قیمت کیلویی پاستیل مارابو که همان بسته های ۱۲۰۰ گرمی است مناسب تر از گرمی است و مخصوص خریداران عمده این محصول است خریدارانی که بیشتر در فروشگاه های خود این نوع پاستیل را به صورت فله و باز به فروش می رسانند با ما برای فروشگاه خود بهترین ها را داشته باشید.

خرید پاستیل مارابو

خرید پاستیل مارابو را می توانید از این مجموعه در کنار دیگر مارک های ایرانی ژلژله و یا جلیبوی داشته باشید این نوع مارک ها دارای کیفیت خوب بین پاستیل های ایرانی هستند و در هر شرایط اب و هوایی خاصیت ظاهری و طعم خود را از دست نمی دهند شما می توانید از پاستیل های ایرانی یود خوبی برداشت کنید.

فروش انواع پاستیل ایرانی

پاستیل های ایرانی با توجه به اینکه در ایران تولید می شنوند از قیمت خوبی برخوردار می باشند و اکثر تولید کنندگان برای رقابت در بازار سعی بر این داشته اند که بتوانند رقابت داشته باشند با پاستیل های ایرانی و خارجی که در این بین شرکت هایی موفق عمل کرده اند که علاوه بر بازار ایران صادر هم می شوند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات پاستیل مرغوب ایرانی

صادرات پاستیل مرغوب ایرانی

صادرات پاستیل مرغوب ایرانی به صورت بسته های ۱۰۰۰، ۱۲۰۰، ۱۵۰۰ گرمی با مارک هایی …

}
کانال تلگرام