خانه / اسید سیتریک / فروش عمده اسید سیتریک ایرانی

فروش عمده اسید سیتریک ایرانی

فروش اسید سیتریک

فروش اسید سیتریک ایرانی به صورت عمده، این محصول نوعی اسد ضعیف است که در مرکبات مانند لیمو و پرتقال پیدا می شود طعم ترش و عطر ملایم ان در کنار خاصیت خنثی کنندگی و نگهدارندگی که دارد این مواد را دارای محبوبیت خاصی بین تولیداتی همچون مواد غذایی ، نوشیدنی ها ، مواد دارویی و همچنین تمیز کننده ها تبدیل کرده است.
اسید سیتریک به صورت جامد در دسترس است و ۲ نوع خشک و اب دار دارد که هم در ایران تولید می شود و هم برندهای مختلف از جمله محصولات چینی وارد می شود البته به دلیل اینکه در ایران این محصول با کیفیت بالایی تولید می شود بنابراین در سال های اخیر واردات محصول به کشور ممنوع شده است.

فروش اسید سیتریک ایرانی

فروش اسید سیتریک

فروش اسید سیتریک ایرانی، این محصول هم در نوع فله مانند دیگر محصولات پودری پس از تولید در کیسه های ۲۵ کیلویی قرار داده می شود و وارد بازار می شود اسید سیتریک به عنوان اسید الی که نقش نگهدارندگی دارد در بازار مخصوصا در تولیدات محصولات کارخانجات مواد غذایی و دارویی نقش مهمی دارد به گونه ای که بیش از ۵۰ درصد اسید سیتریک دنیا برای تولید اب اشامیدنی استفاد ه می شود ۱۸ درصد در صنایع شوینده بهداشتی و بالغ بر ۳۰ درصد هم در صنایع غذایی و دارویی استفاده می شود.

اسید سیتریک جوین مشهد

اسید سیتریک جوین

بدون شک یکی از بزرگترین و تنهاترین کارخانه تولبد اسید سیتریک در منطقه کارخانه جوین است که محصولات این کارخانه به تمامی کارخانجات فعال در صنایع غذایی ایران ارسال می شود دلیل اینکه به جوین مشهد گاهی وقت ها خطاب می شود واقع شدن کارخانه در استان خراسان رضوی به مرکزیت مشهد می باشد.
برای خرید هر ۲ نوع خشک و اب دار این اسید سیتریک می توانید روزانه استعلام موجدی و قیمت را از شرکت های بازرگانی فعال داشته باشید.

تولید کننده اسید سیتریک

تولید کننده اسید سیتریک

تولید اسید سیتریک ایرانی به این دلیل اهمیت زیادی دارد که این محصول ایرانی نسبت به دیگر اسید ها از واکنش پذیری کمتری برخوردار است و اسید غیر سمی است که این محصول در تولیدات مختلف صنایع غذایی کاربرد دارد.
اسید سیتریک ایرانی به ۲ صورت خشک ( Anhydrous ) و ابدار ( Monohydrate ) تولید می شود و کاربدهای گوناگونی دارد برای اینکه از کیفیت بسیاربالای ایرانی در محصولات خود برخوردار شوید کافی است یکبار استفاده کنید.

قیمت اسید سیتریک ایرانی

قیمت اسید سیتریک

قیمت و فروش اسید سیتریک ایرانی خشک و ابدار که ۲ نوع تولید شده ایران می باشد با هم متفاوت است به گونه ای که در بازار همیشه نحوه قیمت گذاری این ۲ نوع در خرید حجمی تولید کنندگان بسیار موثر است.
برای محصولات خود اگر تامین کننده مواد اولیه های کارخانجات تولیدی فعال در صنایع غذایی نیاز داشتید و خواستید بدون دغدغه فعالیت داشته باشید با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
}
کانال تلگرام