خانه / بیسکویت شکلاتی / فروش صادراتی بیسکویت شکلاتی مدادی

فروش صادراتی بیسکویت شکلاتی مدادی

فروش بیسکویت شکلاتی مدادی یکی از بهترین فروش های صادراتی این مجموعه است این شکلات ها که وزن خالص حدود ۳۸ گرمی را به خود اختصاص داده اند تولید شده در شرکت لاردی می باشد و با نام فینیزی  FINIZI وارد بازارهای داخلی و صادراتی شده است.
یکی از بزرگترین مزایای شکلات های مدادی این است که نوعی تنقلات برای کودکان تلقی می شود و همین موضوع سبب فروش بسیار بالای محصول در سوپر مارکت ها شده است.

فروش بیسکویت شکلاتی مدادی

فروش بیسکویت شکلاتی مدادی

فروش بیسکویت شکلاتی مدادی که نام اشنا ترین ان برند نوتلا است توجه تواید کنندگان را به بازار پر فروش محصول جلب کرد که محصول را در حد برند نوتلا تولید کنند و با توجه به شناختی که ما از تولیدات ایرانی داریم لاردی توانست این محصول را با نام و برند خود جهت فروش صادراتی و داخلی تولید کند.
با توجه به ارزان بودن و در دست بودن این محصول که بدون شک با بهترین مواد اولیه از جمله پودر کاکائو تولید شده است بسیاری از تاجران صادراتی توجه خاصی به این محصول پیدا کرده اند بنابراین بهترین راه برای تامین با کیفیت صادراتی مجموعه بازرگانی برکامان است.

صادرات بیسکویت شکلاتی

صادرات بیسکویت شکلات

صادرات بسیکویت شکلاتی را از کشورهای منطقه اغاز کرده ایم و با توجه به استقبال بی نظیر کشورهای منطقه از این محصول بنابراین سعی بر این داریم تا این محصول منحصر به فرد خود را به دنیا معرفی کنیم.
بیسکویت شکلاتی مخصوصا مدادی می تواند جذابیت بسیار بالایی برای یک فعال اقتصادی در زمینه شکلات داشته باشد با این توضیح که محصول بسیار ارزان و جذاب می باشد و با توجه به بسته بندی ویژه ای که دارد می تواند حرف های زیادی برای رقابت در بازارهای بین المللی برای گفتن دارد.

عرضه بیسکویت شکلاتی با استند

عرضه بیسکویت شکلاتی

بیسکویت شکلاتی مدادی بهترین ویژه گی که دارد این است که با استند در بازار عرضه می شود این استند ها ۲۴ عدد بسکویت شکلاتی مدادی حدود ۵۰ گرمی را در خود جای می دهد و یک فروشنده به راحتی می تواند محصول را در فروشگاه به معرض دید مشتریان بگذارد پس برای روش راحت این محصول دغدغه ای وجود ندارد و تمامی خریداران می توانند با خرید محصول البته به صورت عمده از سود قابل توجهی برخوردار شوند.

صادرات شکلات مدادی به کشورهای عربی

صادرات شکلات مدادی به کشورهای عربی

صادرات شکلات مدادی به کشورهای عربی در کنار انواع شکلات ها انجام می شود شکلات های مدادی بسیار مورد توجه تاجران عرب قرار گرفته است که این موضوع می تواند اهمیت تولیدات ایرانی را برای صادرات به این کشورها را نشان داد بنابراین برای تامین با کیفیت و ارزان قیمت انواع شکلات های تولید ایران در کنار مشتریان خواهیم بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
}
کانال تلگرام