خانه / قهوه میکس / فروش قهوه میکس با رست سفارشی

فروش قهوه میکس با رست سفارشی

فروش قهوه میکس با رست سفارشی شکلاتی، رست مدیوم و دارک که ۳ رست معمول و مورد تقاضای بازار است را با سفارش شما البته حداقل هر دون ۱۵ کیلو را با بهترین کیفیت و قیمت فعالیت داریم.

فروش قهوه میکس

فروش قهوه

فروش قهوه میکس به نوعی از ترکیب گفته می شود که هم به صورت ۱۰۰ درصد عربیکا و هم ۱۰۰ درصد روبوستا و یا ترکیبی با درصدهای مختلف از این دو نوع قهوه را شامل می شود.
قهوه های میکس به طور کل انواع مختلف ان مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار دارد و روزانه این ترکیبات با درصدهای مختلف در اختیار خریداران البته با رست های سفارشی قرار می گیرد بنابراین اگر به دنبال قهوه کافئین بالا و یا معمولی و حتی بدون کافئین هستید بهترین راه ارتباط با مراکز رستی هست که سفارشی این کار را انجام می دهد.

مرکز عرضه انواع دانه خام قهوه

مرکز عرضه دانه خام قهوه

در این مرکز انواع دانه خام قهوه و  دانه قهوه رست شده ( تفت داده شده ) در ۲ نوع عربیکا و روبوستا در قالب کیسه های ۵۰ کیلویی خام و ۱۵ کیلویی رست شده به سراسر کشور عرضه می شود.
با توجه به اینکه درخواست برای خرید دانه خام قهوه در نقاط مختلف کشور متفاوت است بنابراین ما این امکان را داریم که این گوناگونی سفارش را با تامین همیشگی در مورد دان های مورد نیاز انجام دهیم.

تامین قهوه ترک ویژه و معمولی

تامین قهوه ترک

 قهوه ترک به نوعی قهوه گفته می شود که از ترکیب چند دانه قهوه تهیه می شود و البته بر خلاف نامی که دارد هیچ ارتباطی به محصول ترک ندارد بلکه نوع اسیاب دان های قهوه بعد از رست به نام قهوه ترک نامگذاری شده است و ۲ نوع ویژه و معمولی ذارذ که به صورت حداقل ۱۵ کیلویی در ابن مرکز تامین می شود.
در انتخاب دان های قهوه در ترکیب قهوه ترک سلیقه رسترها در نظر گرفته می شود و همین نوع انتخاب قهوه های ترک در بازار را متنوع کرده است و البته قیت های متفاوتی هم دارد.

عرضه قهوه های پودری و گرانول

عرضه قهوه های پودری

در مورد قهوه های فوری که ۳ نوع گرانولی کلاسیک و پودر اسپرسو فوری و گلد دارد این مطلب را لازم است عنوان کنیم که برندهای مختلفی از این محصولات در بازار عرضه می شود که دارای کیفیت و قیمت های مختلفی است و هر کدام از این برندها را مشتریان خاصی خریداری می کنند بنابراین برای خرید قبل از هر اقدام باید از نوع محصول مورد نظر و یا مرکز مورد معامله خود باید کمی بیشتر بدانید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
}
کانال تلگرام