خانه / شکلات تافی / فروش مستقیم شکلات تافی مغزدار

فروش مستقیم شکلات تافی مغزدار

فروش مستقیم شکلات تافی مغز دار که شکلات ارزان قیمت تولید ایران با وزن تقریبی ۷ گرم محسوب می شود می تواند برای خریداران از اهمیت بسیار بالایی برای پخش در کشور و صادرات برخوردار باشد.

فروش شکلات تافی

فروش شکلات تافی

فروش شکلات تافی که تولید شده در کارخانجات گوناگون ایران با برندهای مختلف است به صورت فله که کارتن های ۱۰ و یا ۱۲ کیلویی را تشکیل می دهد در بازرگانی برکامان با قیمت های بسیار مناسب درب کارخانه در حال انجام است.
تافی شکلاتی است که در تولید ان از مواد اولیه هایی مانند گلوکز و شکر و طعم دهنده ها استفاده می شود و با توجه به وجود این مواد ارزان قیمت طبیعتا قیمت مناسبی برای عرضه دارد پس اگر به دنبال خرید شکلات ارزان قیمت هستید فرصت خرید و وضیع و صادرات تافی های معمولی و مغز دار ایرانی را از دست ندهید.

تولید کنندگان شکلات تافی ارزان

تولید کنندگان شکلات تافی

در تولید شکلات تافی ایرانی که ارزان قیمت هستند ۱۰ ها کارخانه نقش دارند از واحدهای فعال در تبریز و تهران گرفته تا تولید کنندگان شکلات در مشهد اقدام به تولید این شکلات نسبتا خوشمزه و ارزان کرده اند.
تولید کنندگان شکلات های ارزان که تافی از جمله این تولیدات است این محصول را با طعم های مختلف تولید می کنند از جمله این طعم ها می شود به نارگیل، هل، فندق، کره و زعفرانی اشاره کرد البته طعم های بیشتری را هم با توجه به سلیقه تولید کنندگان می شود متصور بود.

قیمت فروش شکلات تافی

قیمت فروش شکلات

در قیمت فروش شکلات های تافی مغز دار و ساده باید نوع برند و کیفیت شکلات مورد نظر و میزان سفارش را در نظر گرفت و اینکه چگونه این محصول را خریداری کنید پس اگر به دنبال خرید عمده انواع تافی های ایرانی هستید حتما برای تکمیل اطلاعات مورد نظر خود و دریافت لیست قیمت با توجه به حجم خرید خود با ما در ارتباط باشید.

صادرات شکلات ارزان قیمت

صادرات شکلات ارزان

در فروش صادراتی شکلات ارزان قیمت می توان محصولات مختلف ایرانی از جمله انواع تافی ها و حتی شکلات های کاکائویی و صبحانه را دید بنابراین انواع شکلات مورد نظر شما را برای صادرات در اختیار شما خریداران عمده قرار می دهیم یا اینکه مستقیم به کشور مورد نظر شما صادر می کنیم.
با توجه به تنوع شکلات های تولید ایران این محصول بسیار مورد توجه تاجران و مشتریان خارجی قرار گرفته است برای مشاوره در خصوص هر موضوعی که بتوانبم راه صادرات را برای شما هموار کنیم در کنار شم هستیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات شکلات تافی ایرانی

صادرات شکلات تافی میوه ای مغزدار ایرانی

صادرات شکلات تافی ایرانی میوه ای مغز دار با بسته بندی های ۴۰۰ گرمی ۸۵۰ …

}
کانال تلگرام