خانه / پاستیل ایرانی / صادرات پاستیل مرغوب ایرانی

صادرات پاستیل مرغوب ایرانی

صادرات پاستیل مرغوب ایرانی به صورت بسته های ۱۰۰۰، ۱۲۰۰، ۱۵۰۰ گرمی با مارک هایی مانند ژلژله، جلیبوی، مارابو و مارک هایی که دارای کیفیت مناسب و قدرت رقابت برای صادرات به دلیل کیفیت داشته باشد در طرح ها و طعم های مختلف ترش و شیرین از طریق این سایت انجام می شود.

صادرات پاستیل مرغوب ایرانی

صادرات پاستیل مرغوب ایرانی

صادرات پاستیل مرغوب ایرانی از ایران به مقصد کشورهای دیگر با مارک های با کیفیت انجام می شود. پاستیل یکی از تنقلاتی است که بسیار مورد توجه مصرف کنندگان در هر کجای دنیا قرار گرفته است و با توجه به وجود کارخانجات شکلات و پاستیل سازی در ایران این فرصت فراهم شده که محصولاتی از این قبیل به کشور های دیگر صار شود.

فروش صادراتی پاستیل ژلژله ایرانی

فروش صادراتی پاستیل ژلژله ایرانی

یکی از بهترین مارکهای پاستیل با توجه به کیفیت بالا ژلژله است این نوع پاستیل با توجه به کیفیت بالایی که دارد از اهمیت بالایی برای صادرات برخوردار شده است پاستیل ژلژله دارای انواع طرح ها و طعم ها است و به صورت کیلویی و گرمی در بازار عرضه می شود شما می توانید با توجه به قیمت مناسب این محصول برای فروش در داخل کشور و صادرات ان فعالیت کنید.

محل صادرات شکلات ایرانی

محل صادرات انواع شکلات های ایرانی

صادرات پاستیل و شکلات در سال های اخیر از اهمیت بالایی برخوردار شده است به این دلیل که کیفیت محصولات ایران بسیار بالاتر از گذشته شده و دیگر اینکه اختلاف واحد پولی نسبت به دلار تاجران کشور های دیگر را به سمت بازارهای ایران برای خرید عمده سوق داده است بنابراین ایران تبدیل به محل صادرات انواع شکلات های ایرانی و پاستیل های متنوع شده است.

مرکز فروش شکلات تلخ

ایران مرکز فروش شکلات تلخ منطقه

در ایران شکلات در چندین نوع تولید می شود مانند شکلات های سفید شیری و تلخ که باز این موارد به ۱۰ ها نوع گوناگون تقسیم می شود و با توجه به این گستردگی تولید کشور ما ایران مرکز فروش انواع شکلات به خصوص شکلات تلخ در منطقه شده است شکلات تلخی که ارزش بالایی از لحاظ تغذیه دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش پاستیل

مرکز پخش پاستیل مارابو ایرانی

مرکز پخش پاستیل مارابو ایرانی با طرح های مختلف و دارای طعم های ترش با …

}
کانال تلگرام