خانه / شکلات تلخ / فروش شکلات تلخ باراکا ۷۰ درصد

فروش شکلات تلخ باراکا ۷۰ درصد

فروش شکلات تلخ باراکا ۷۰ درصد به صورت عمده و قیمت کارخانه، یکی از شکلات تلخ های تولید در ایران مخصوص شرکت باراکا که دارای درصد های مختلف به خصوص ۷۰ در صد است این محصول در این مرکز پخش به فروش عمده میرسد.

قیمت شکلات تلخ ایرانی

قیمت شکلات تلخ ایرانی

در ایران شکلات تلخ هایی متفاوت با در صد های گوناگون توسط چندین شرکت شکلات سازی تولید می شود. شکلات تلخ ایرانی از کیفیت خوبی برخوردار است البته استفاده نوع کاکائو در این نوع محصول در کیفیت ان تاثیر زیادی دارد و کمترین قیمتی که برای این نوع تولیدات در بازار وجود دارد از کمترین ان ۳۰ هزار تومان شروع می شود.

قیمت شکلات تلخ

قیمت شکلات باراکا کیلویی

شکلات باراکا کیلویی در بازار بسیار پر مصرف است و دارای درصد های مختلفی از ۶۰ به بالا است و همین گوناگونی در مقدار درصد کاکائو در تولید این نوع شکلات ها قیمت ان را توسط کارخانه در بازار مشخص می کند.
به دلیل  استقبال زیاد مصرف کنندگان و کیفیت بالای این برند ایرانی تمامی محصولات باراکا از قیمت مناسبی در بازار برخوردار است و این قیمت ها با توجهبه مقدار سفارش که هرچه بالاتر باشد متفاوت تر می شود.

خرید شکلات تلخ ایرانی و خارجی

اگر برای مجموعه خود نیاز به شکلات تلخ تخته ای با کیفیت دارید انواع ایرانی و خارجی ان برای عرضه به خریداران عمده در تناژ بالا اماده فروش می باشد با توجه به اینکه کیفیت در این نوع محصول از درجه اهمیتی برخوردار است ما با تضمین کیفیت تقدیم مشتریان خود خواهیم کرد.

فروش شکلات تلخ باراکا

فروش شکلات تلخ باراکا

فروش شکلات تلخ باراکا توسط این مرکز پخش به صورت تخصصی انجام می شود شکلات هایی با درصد های ۶۲ یا ۷۰ و یا ۹۶ درصد با توجه به نیاز مشتریان به فروش عمده می رسد برای خرید شکلات تلخ باراکا با ما در ارتباط باشید.
تمامی محصولات این مارک معتبر ایرانی در شکلات توسط این مجموعه با قیمت های کارخانه به فروش عمده می رسد شما می توانید برای اینکه بهترین قیمت ها را برای خرید داشته باشید همین حالا با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات محصولات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده شکلات تلخ کیلویی

قیمت عمده شکلات تلخ کیلویی

قیمت عمده شکلات تلخ کیلویی با توجه به مارک و کاکائو مصرفی در ان مشخص می …

}
کانال تلگرام